khodova12-zauto

Іноді установка запаски призводить до зміни положення рульового колеса. Це коли ви їдете прямо, а кермо при цьому повернуть на кілька градусів в сторону. Чому так відбувається і чи не варто заїхати на сервіс?

Установка повнорозмірної запаски замість пошкодженого колеса теоретично ніяк не повинна позначатися на поведінці машини. Але на практиці буває інакше: адже шини основних коліс зношуються, а запаска, що лежить без діла ні. У підсумку, навіть якщо розмірність основних коліс і запасного однакова, фактичний зовнішній діаметр може дещо відрізнятися. Навіть незначні здавалося б 5 мм призводять до того, що для підтримки прямолінійного руху кермо доводиться трохи повернути в сторону.

Якщо на передню вісь встановити вузьку таблетку (докатку) з відносно великим внутрішнім тиском близько 4.5 бар, то різниця в поведінці коліс буде ще більш помітна, що також позначиться на положенні рульового колеса. Якщо на таблетці ви зібралися їхати досить далеко, то має сенс при проколі переднього колеса поміняти його на заднє і встановити докатку ззаду.

© 2019 АВТОСЕРВІС ЗАЛІЩИКИ-АВТО | МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

logo-footer

БУДЬТЕ З НАМИ: