benzobak-zauto

Взимку витрата помітно збільшується, але не тому, що машині важко, а тому, що ми самі допускаємо помилки.

Що збільшує витрату палива взимку?


По-перше, довгий прогрів двигуна. По-друге, опалення салону. По-третє, численні електрообігріви.

Також на витрату впливає стан доріг, поверхня яких перешкоджає коченню коліс, та й самі зимові шини не мають такого накату, як літні.

Крім того, внесок вносить масло, яке загустіває в підшипниках на морозі, а також злегка збільшується маса авто (снігові замети на даху, лопати тощо).

Як виправити ситуацію?


  1. Прогріваємося недовго – поки відчищаємо сніг з кузова і біля самого авто. Після чого можна повільно рушити, не намагаючись швидко розганятися. В цьому випадку витрата палива звичайно буде не така як літом, але мінімально можлива.
  2. Очищайте з кузова весь сніг, так машина стане помітно легшою, та й опір зустрічному потоку повітря знижується, приходячи в норму.
  3. Слідкуйте за тиском повітря в шинах, яке на морозі падає: низький тиск – це підвищений опір коченню і перевитрата палива.
  4. Використовувати масло меншої в’язкості, типу 0W-20 замість, скажімо, 5W-30.
  5. Спробуйте використовувати автоодіяло. Воно прискорює прогрів і довго не дає мотору охолонути, що важливо при нетривалих зупинках між поїздками.
  6. Приберіть все зайве з машини. Зніміть навіть багажник з даху.
  7. Задумайтесь про свою манеру їзди. Постарайтеся водити плавніше, без пробуксовок і непотрібних прискорень.

Ми перерахували основні фактори, які впливають на зменшення витрати палива і не залежать від несправностей самого автомобіля. Ці поради звичайно не панацея, однак, допоможуть заощадити декілька гривень у вашому гаманці.

Джерело: zr.ru

© 2019 АВТОСЕРВІС ЗАЛІЩИКИ-АВТО | МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

logo-footer

БУДЬТЕ З НАМИ: