korobka-2019-zauto

Автомобілі з автоматичною коробкою передач давно продаються краще, ніж з механічною. Але в багатьох дорожніх ситуаціях без механіки не обійтися.

Є водії, які нізащо не проміняють механічну на автоматичну коробку передач. І ось чому!

 1. Вартість


money-zauto

Автомобіль з механічною коробкою завжди дешевший при наявності альтернативи з автоматом.

 1. Швидкісні характеристики


races-zauto

Автомобіль з механікою розганяється завжди швидше, ніж з автоматом. У дорогих високотехнологічних машин різниця майже непомітна, але в бюджетному класі відчутна.

 1. Витрата палива


benzobak-zauto

Витрата палива в автомобілі з механічною коробкою передач, як правило, менша. Якщо, правда, мова не йде про високотехнологічні роботизовані коробки з подвійним зчепленням.

 1. Вибір передачі


У випадку з механічною коробкою водій сам вибирає передачу, а автомат в залежності від налаштувань або режиму роботи може їх раз у раз міняти. А це тягне за собою знову ж підвищену витрату палива, а також короткочасну втрату тяги, якої водій може не очікувати.

 1. Обгін


При обгоні поведінку машини з МКПП більш передбачувана, а автомат, навіть якщо перейти в ручний режим, все одно здатний взяти та й затіяти перемикання в невідповідний момент.

 1. Якщо машина не заводиться


battery-zauto-1

Якщо розрядився акумулятор або зламався стартер, автомобіль з механікою запустити просто – з штовхача. Для машини з автоматом, якщо відмовить стартер, доведеться викликати евакуатор. Якщо сів акумулятор, допоможуть дроти для прикурювання, з штовхача завести теж не вийде.

 1. Ресурс


У МКПП ресурс набагато більший і як правило, однієї коробки вистачає на весь життєвий цикл автомобіля. Автомат служить, в середньому, 200-250 тис. км пробігу, а якихось вистачає лише на 100 тис. км.

 1. Прогрівання в холод


27112020-broken-car-winter-zauto

У морози механічна коробка практично не потребує прогрівання, автоматична вередлива – вимагає прогріву робочої рідини.

 1. Заміна масла


021020-zamina-masla-zauto

Масло в механіці змінюють набагато рідше, ніж в АКПП. Крім того, в автоматах її потрібно набагато більше.

 1. Загруз в снігу чи болоті


heometrychna-prohidnist-8-zauto

Вилазити зі снігового або грязьового полону на машині з механічною коробкою передач простіше, ніж з автоматом будь-якого типу. Можна і розкачування застосувати, і по буксувати. А автомат в таких умовах не дозволить швидко змінити передачу переднього ходу на задню, та й перегрітися може.

 1. Міцність трансмісії


removal-car-zauto

Тягти причіп або буксирувати інший автомобіль на машині з механікою куди безпечніше з точки зору збереження трансмісії. Досить поберегти зчеплення під час старту з місця і перемиканні, а вже інше проста механіка витримає. Автомату доведеться важче. Тягти машину з механікою на зчепленні можна хоч через всю країну, у випадку з автоматом діє правило 50 на 50: не швидше 50 км/год і не далі ніж на 50 км, деякі виробники дозволяють і того менше.

 1. Ремонт


03042020-diahnoctyka-khodovoyi-zauto

Якщо вже коробка зламалася, ремонт механічної обійдеться набагато дешевше, ніж автоматичної.

 1. Задоволення від водіння


Задоволення від повного контролю над автомобілем можна відчути, тільки якщо він оснащений механічною коробкою передач.

Джерело: zr.ru

© 2019 АВТОСЕРВІС ЗАЛІЩИКИ-АВТО | МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

logo-footer

БУДЬТЕ З НАМИ: