automotive gearbox repairing on isolated background

Автосервіс “Заліщики-Авто” має значний досвід у комплексному ремонті роботизованих коробок передач (таких як Easytronic та Quickshift) мікроавтобусів Renault Trafic\Master, Opel Vivaro\Movano, Nissan Primastar\Interstar та ін. Наші фахівці орієнтовані на досконалу діагностику за допомогою новітнього устаткування і виявлення справжніх причин поломки.

Несправність автоматичної коробки передач призводить до неможливості експлуатації транспортного засобу. При перших ознаках збоїв в роботі цього елемента звертайтесь до нас.

Якщо ви помітили такі ознаки поломки:

  • Стукіт або свист;
  • Вібрацію коробки передач;
  • Якщо бортовий комп’ютер автомобіля видає інформацію про несправності;
  • Ривки при рушанні з місця;
  • Інші сторонні шуми.

рекомендуємо без зволікання провести діагностику АКПП.

Роботи з ремонту виконуються настільки ефективно, що автосервіс видає гарантію. Враховуючи складність електроніки сучасної коробки передач, наші досвідчені фахівці проводять ініціалізацію комп’ютера автомобіля, налаштувавши його потрібним чином.

Водія завжди хвилює якість ремонту АКПП і його ціна,  тому виявлення дефектів і пошкоджень досліджуваного агрегату проводиться в присутності клієнта.

Завершуючи відновні операції, наш автосервіс виконує випробування агрегату на дорозі. Замовник гарантовано отримує повністю налаштований і перевірений засіб пересування. Витрати на ці процедури є оптимальними, оскільки проводиться заміна тільки зношених деталей.

© 2023 АВТОСЕРВІС ЗАЛІЩИКИ-АВТО | МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

logo-footer

БУДЬТЕ З НАМИ: