antifreez-holovna-zauto (1)

У даній публікації ми поговоримо про антифриз, чи виправдана його вартість в порівнянні з його дешевим аналогами, яких зараз дуже багато на ринку охолоджуючих рідин. В даний час багато автолюбителів не приділяють належної уваги вибору антифризу, але ж охолоджуюча рідина є однією з головних функціональних рідин автомобіля, поряд з моторним маслом, паливом і гальмівною рідиною. Вона зберігає ідеальний температурний режим роботи двигуна, захищаючи від надмірного зношування деталі автомобіля, коксування масла і відкладення нагару. Заливаючи неякісну охолоджувальну рідину, ви ризикуєте зіткнутися з низкою серйозних проблем, таких як перегрів двигуна, корозія, кавітація, як наслідок цього дорогий ремонт автомобіля.

Небезпека використання неякісних антифризів?


Перегрів. Джерело найсерйозніших проблем при роботі двигуна автомобіля. Більше 90% несправностей, які виникають через перегрів двигуна, відбувається саме через використання неякісної охолоджувальної рідини.

Деталі двигуна і моторні масла розраховані на роботу в певному тепловому режимі, при підвищенні якого відбувається розкладання масла і деформуються деталі двигуна. Наслідками перегріву двигуна є падіння компресії через зменшення пружності поршневих кілець або деформації головки циліндрів, і навіть заклинювання поршнів в циліндрах, що призводить до виходу двигуна з ладу.

maslotemeprature-zauto

Корозія. Чому потрібно побоюватися утворення корозії деталей системи охолодження? Шар корозії на стінках каналів радіатора і двигуна стає утеплювачем, так як корозія має теплопровідність приблизно в 30-40 разів меншу, ніж метал. В результаті двигун автомобіля перегрівається і працює вже при неприпустимих температурних значеннях.

Якщо в охолоджуючій рідині знаходяться частинки продуктів корозії, то може заклинити термостат, “забитися” радіатор, протекти підшипник помпи і т.д.

Випадання осаду. Дешевий антифриз містить в своєму складі застарілі присадки, які в процесі експлуатації автомобіля випадають в осад, провокуючи тим самим утворення корозії. Саме тому недорогі рідини необхідно міняти щороку.

Вибір підходящого антифризу для вашого авто


Вибирати охолоджуючу рідину виключно за кольором заборонено. Якщо у вас в автомобілі був залитий червоний або зелений антифриз, це зовсім не означає, що наступного разу ви повинні залити в свій автомобіль рідину саме цього кольору. Колір антифризу це всього лише барвники, які абсолютно не впливають на його характеристики і у різних виробників можуть відрізнятися.

Шум з-під капота, який повинен насторожити

Що потрібно знати про антифриз?

Не радимо купувати антифриз, який надзвичайно дешевий. В цьому випадку є ризик нарватися на підробку і неякісну продукцію. Охолоджуюча рідина не може коштувати дешево через склад компонентів, які в неї входять.

При покупці антифризу слід також звертати увагу на етикетку. Вона повинна бути якісно наклеєна, на ній повинні бути зазначена докладна інформація про склад продукту і контактні дані виробника, а також номер і серія партії.

Не варто змішувати антифризи. Якщо ви не знаєте який антифриз був залитий в систему охолодження автомобіля до цього, то в цьому випадку краще долити дистильованої води. Це пов’язано з тим, що склад антифризу не тільки вода і етиленгліколь, але і набір різноманітних присадок, які відрізняються у різних виробників, що в свою чергу впливають на якість і властивості антифризу.

На сьогоднішній день якісні антифризи мають термін служби не менше 5 років, мають відмінний захист проти корозії і кавітації, що забезпечує довготривалу експлуатацію автомобіля без проблем з системою охолодження.

antifreez1-zauto

Однак в дешевому антифризі недобросовісні виробники етиленгліколь замінюють сумішшю отруйного метанолу та гліцерину. Охолоджуюча рідина з таким складом однозначно завдає шкоди автомобілю. І якщо ви не хочете змінювати завчасно, наприклад, помпу, то краще переплатити, але зате бути впевненим в якості продукту. Велику помилку роблять автолюбителі, намагаючись заощадити на антифризі. Така економія може вилитися в незаплановані витрати на ремонт двигуна.

© 2019 АВТОСЕРВІС ЗАЛІЩИКИ-АВТО | МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

logo-footer

БУДЬТЕ З НАМИ: