02052021-kermo-zauto

Електропідсилювачі рульового управління на сучасних легкових автомобілях стали вигіднішими за гідравлічні аналоги завдяки меншій масі, зниженим споживанням енергії, зручним компонуванням і відсутності регламентних робіт з обслуговування. Вони відмінно поєднуються з різними системами «автопілотування» – взяти хоча б автопарковку і тримання смуги. А останнім часом вони стають ще й дешевшими у виробництві в порівнянні зі складною гідравлікою.

Прихильники старої школи критикують електропідсилювач за неточний, штучний зворотний зв’язок, але найновіші розробки подолали цю проблему. Однак, гідропідсилювачі залишаються затребуваними на вантажних автомобілях і спецтехніці завдяки високій потужності.

У підсумку варто сказати, якщо вам важливо завжди отримувати задоволення від управління машиною і зворотний зв’язок на кермі для вас важливий, то краще класичний гідропідсилювач. Від вас буде потрібно лише контролювати рівень і стан масла в системі, а в разі будь-яких поломок вартість ремонту буде оптимальною. Якщо ж в пріоритеті безтурботні переміщення з пункту А в пункт Б, то вибирайте електропідсилювач, вбудований в рульову колонку. Такий підсилювач вимагає найменше уваги.

Джерело: zr.ru

© 2019 АВТОСЕРВІС ЗАЛІЩИКИ-АВТО | МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

logo-footer

БУДЬТЕ З НАМИ: