23102020-oboroty-zauto

У сучасних двигунах, особливо з механічними коробками, зависання обертів – це нормальне явище: їх передбачають самі розробники. Але для чого?

Розберемося в питанні на прикладі нового Volkswagen Golf восьмого покоління. Хетчбек можна купити з 6-ступінчастою механічною коробкою передач, і у цій версії власники відзначають дуже часті зависання обертів двигуна. В сервісах боротися з цією проблемою не збираються, намагаючись пояснити корисність такої поведінки двигунів.

Як розповів виданню Autoweek менеджер Volkswagen of America, Inc. Дуглас Скорупський, що відповідає за трансмісії, зависання обертів двигуна знижує викиди оксиду азоту (NOx).

«Коли ви прибираєте ногу з педалі газу, потрібно запобігти попаданню великої кількості повітря без палива в камери згоряння. Цей стан збідненої суміші (співвідношення повітря-паливо більше 14,7:1) призводить до утворення оксидів азоту або NOx. Затримуючи припинення подачі палива в циліндри, мотор продовжує отримувати нормальну суміш, що запобігає утворенню NOx ».

Звісно зависання оборотів двигуна спостерігається не тільки у нового VW Golf. Більшість сучасних автомобілів оснащені електронними дросельними заслінками, що дозволяє каталітичному нейтралізатору краще контролювати співвідношення повітря і палива, що надходять в циліндри.

Хоча для багатьох проблеми екології не такі вже й важливі, не зайвим буде знати, що короткочасне зависання обертів, не говорить про несправності двигуна. Навпаки, це показує, що він працює нормально, як і було задумано інженерами.

Джерело: zr.ru

© 2019 АВТОСЕРВІС ЗАЛІЩИКИ-АВТО | МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

logo-footer

БУДЬТЕ З НАМИ: