oil-change2-zuto

Як часто потрібно міняти масло? Промивати при цій процедурі двигун чи ні? Чи використовувати для промивання дизпаливо? Що таке магнітні масляні пробки? Спробуємо дати відповіді на все.

Промивка


Спори прихильників і противників промивання двигуна при заміні масла загострилися через те, що нових автомобілів в країні зараз продається набагато менше, ніж старих. А старий автомобіль, як і його моторне масло, це як кіт в мішку.

Коли промивка не потрібна?


Ви перший і єдиний власник свого автомобіля. Ви завжди міняли моторне масло згідно з регламентом (або навіть частіше). Ви впевнені, що завжди заливали якісне масло і ніколи не доливали дешевих підробок.

Коли промивка бажана?


Коли мова йде про куплений з рук автомобіль з неясною сервісною історією. Ми не раз бачили двигуни, у яких відкладення з верхньої частини можна вигрібати мало не лопатою. Для цього бажано заглянути з ліхтариком в маслозаливну горловину, причому в бік: спритні продавці можуть протерти ганчіркою видимі ділянки деталей головки блоку циліндрів.

Промивання дизпаливом


На численних форумах пропонують промивку двигунів дизельним паливом, причому як чистим, так і розведеним моторним маслом. Ми категорично проти застосування непрофільних продуктів при обслуговуванні сучасної техніки. Дизпаливо може бути дуже шкідливе сальникам і іншим гумовим ущільненням.

Магнітна пробка


У продажу можна побачити пробки зливних отворів з магнітами. Доцільність їх установки підтвердить виявлений при наступній заміні масла «їжачок» із залізовмісних частинок. Недарма в коробках передач такі магніти передбачають практично всі виробники. Але деякі ентузіасти ліплять магніти на корпус масляного фільтра, але це ми вважаємо вже лишнім.

Промивка чистим маслом


motor-oil-change-zauto

Щоб видалити максимум відпрацьованого масла, можна відчепити фільтр і запустити мотор стартером. Трохи масла вийде з магістралі. Якщо нове масло куплено з хорошим запасом, а двигун при експлуатації зовсім не витрачає його, то перед закручуванням зливної пробки можна хлюпнути в горловину півлітра свіжого масла і почекати, поки воно зілляється. Ця процедура допоможе видалити більший об’єм старого масла.

Періодичність


Ми рекомендуємо замінювати масло не рідше ніж в 7-10 тис. км, тобто частіше, ніж рекомендує більшість автовиробників. В цьому випадку, незалежно від умов експлуатації (місто або село), ви гарантовано уникнете прискореного зносу деталей двигуна.

Джерело:  інформацію взято із ресурсу zr.ru

© 2019 АВТОСЕРВІС ЗАЛІЩИКИ-АВТО | МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

logo-footer

БУДЬТЕ З НАМИ: