fuel-zauto

На сьогоднішній день висока витрата палива – це один з чинників, який засмучує кожного водія. А враховуючи, що вартість пального часто зростає, то заправка авто влітає в копієчку. Тому кожна людина, яка має автомобіль, просто зобов’язана знати, як економити бензин. Для цього вона шукає інформацію на різноманітних ресурсах, де дають нескладні поради дотримуючись яких ви скорим часом замітите, що стали набагато рідше заїжджати на автозаправку.

Однак, щоб заощадити паливо, іноді необов’язково щось робити. Часом корисніше чогось не робити і економія в цьому випадку проявиться сама собою. Далі спробую перерахувати приклади, які є визначальними при економії палива.

Чудо-добавки


Ніколи не витрачайте гроші на шахраїв, які обіцяють вам пристрої чи добавки, що знижують витрату палива на 20-30%. Тільки дуже наївні водії можуть вірити, що установка на автомобіль якогось магнітика або додавання в бензобак вмісту якогось флакончика зможуть кардинально змінити параметри двигуна.

oil-change1-zauto

Тюнінг


Якщо хочете зекономити бензин, тоді відмовтеся, хоча б на деякий час, від тюнінгу. Широкі диски створюють більший аеродинамічний опір, а значить і впливають на витрату палива в сторону його підвищення. Також ніколи не встановлюйте на автомобіль псевдоспортивних прибамбасів типу спойлерів або антикрил. Гроші витратите, а економії не отримаєте.

До речі, те саме можна сказати про багажник на даху, який немає часу зняти. Перевезли багаж – зніміть багажник. Якщо його залишити, то витрата завжди буде вищою. Багажник додає приблизно 10% до витрати.

Відкриті вікна і люк


car-window-zauto

Пам’ятайте, що відкриті вікна і працюючий кондиціонер збільшують витрату пального. Звичайно, від комфорту відмовлятися важко, але він частенько конфліктує з економією. Просто пам’ятайте, що відкриті вікна додають приблизно 5% до витрати, а відкритий люк близько 3%.

Тиск повітря в шинах


Новачкові потрібно знати, що на витрату палива дуже впливає тиск повітря в шинах. Тому перед кожним виїздом, поки шини ще холодні, тиск потрібно обов’язково перевіряти. На думку фахівців, підвищений тиск в шинах (приблизно на 10%) призводить до зниження витрати палива. Звичайно, це збільшить тиск на деталі підвіски і на кузов, прискорить зношення шин, але на якості їзди це ніяк не відіб’ється і в більшості випадків пасажири цього просто не помітять.

tusk-zauto

Круїз-контроль


Круїз-контроль – одне з видатних винаходів автопромисловості в 20 столітті, яке дозволяє водіям відпочивати на дорозі На жаль, круїз-контроль не ідеальний. У тому числі і сучасний адаптивний круїз-контроль, який вміє не тільки автоматично набирати задану швидкість руху, але і гальмувати автомобіль в разі перешкоди на дорозі.

Як же так? Адже вже давно встановлено, що рух з включеним круїз-контролем дозволяє економити паливо. Так це так. Але тільки при русі довгий час по вільному шосе на швидкості не більше 100 км/год.

Якщо ви будете включати круїз там, де на трасі часто зустрічаються світлофори, перехрестя або утворюються пробки, то навіть адаптивний круїз-контроль не зможе заощадити вам паливо. Відповідно, круїз-контроль можна включати, тільки якщо ви рухаєтеся на прямій чи на вільному шосе, де весь шлях буде без перешкод.

Висновки


Але найкращий спосіб економії палива ­ це не їздити взагалі. Дуже часто можна спостерігати за тим, як люди виїжджають в найближчий магазин на авто, хоча до магазину відстань метрів 100-200. Буде набагато економніше, та й корисніше для здоров’я цю відстань подолати пішки.

© 2019 АВТОСЕРВІС ЗАЛІЩИКИ-АВТО | МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

logo-footer

БУДЬТЕ З НАМИ: