260822-citroen-jumpy-zautojpg

Володіючи високим рівнем професіоналізму, великим досвідом ремонту механічних коробок передач (працюємо з 2006 року), та власним складом запчастин здійснюємо діагностику, ремонт, заміну та продаж усіх типів МКПП для автомобіля Citroen Jumpy.

Автосервіс “Заліщики-Авто” виконує ремонтні роботи будь-якої складності. Незалежно їздите ви на бензині чи дизелі – співробітники “Заліщики-Авто” мають великий досвід роботи з різними автомобілями та їх схемами.

Чим раніше ви відвідаєте нас і розкажете свою проблему, тим швидше і дешевше буде її усунення. Наші послуги:

  • Частковий ремонт КПП – заміна однієї або кількох деталей. Купити запчастини можна у нас на складі або самому в зручному для себе місці.
  • Повний ремонт (капітальний) – заміна більшості деталей (у запущених випадках майже всі).
  • Заміна зчеплення – заміна диска, корзини, віджимного підшипника. Налаштування вузла.
  • Технічне обслуговування коробки – діагностика вузла, заміна всіх трансмісійних рідин.
  • Продаж оригінальних запчастин та їх якісних аналогів за прийнятною ціною.

Переваги автосервісу “Заліщики-Авто” над іншими майстернями:

  1. Кваліфікований, швидкий ремонт на протязі одного дня (зазвичай декілька годин).
  2. Використовуємо спеціальний інструментарій та якісну діагностичну апаратуру.
  3. Продаж запчастин від офіційного виробника, великий склад деталей на території майстерні.
  4. Надаємо гарантію на виконану роботу (ремонт КПП): від 3 до 6 місяців (залежить від моделі авто) і не залежить від пробігу (деталі уточнюйте в адміністраторів).
  5. У нас в команді найкращі фахівці із стажем понад 15 років.

Ми працюємо тільки у будні дні. Субота і неділя – вихідні. Але в окремих випадках, якщо клієнту терміново потрібний ремонт, то за домовленістю працюємо і у вихідні. У будь-який час ви можете зателефонувати адміністратору та отримати консультацію. Для попереднього запису набирайте номер телефону 096 044 0007 або 096 044 0008.

Ремонт КПП


260822-citroen-jumpy-1-zautojpg

Автомобіль так само, як і людський організм з часом старіє – виходить з ладу. Найбільш поширеною причиною неполадки в механічній коробці передач – великий пробіг при несвоєчасному обслуговуванні. Наступною проблемою є використання неякісного масла при заміні або використання мастила яке не відповідає допускам для вашого авто. І третє – спортивний і агресивний стиль водіння (швидке набирання швидкості, ігнорування зчеплення);

Якщо ви відчули несправності в роботі свого автомобіля, краще відразу зверніться за допомогою в майстерню. Своєчасний ремонт коробки забезпечать вашу безпеку та збереже гроші.

© “Заліщики-Авто

© 2023 АВТОСЕРВІС ЗАЛІЩИКИ-АВТО | МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

logo-footer

БУДЬТЕ З НАМИ: