21052021-passatb7-zauto

Напевно тільки лінивий не чув про проблеми роботів DSG на автомобілях концерну Volkswagen, зокрема Passat B7. Хоча крім коробки у Passat B7 є ще декілька нюансів, однак, незважаючи на такі проблеми, купувати такий автомобіль можна.

Покоління B7 – це не нова модель, а глибока переробка і модернізація Пасату B6, що вважалися дуже ненадійними. Технічна начинка багато в чому залишилася колишньою, але великий список недоліків все ж таки усунули. Серед них – підняли ресурс зчеплення, всі важелі підвіски зробили сталевими, допрацювали двигуни і т.д.

Переваги

  1. Відмінна ергономіка, зносостійкі матеріали салону.
  2. Міцна підвіска і рульовий механізм, високі ходові якості.
  3. Непогана корозійна стійкість (крім хрому).

Недоліки

  1. Проблемний робот DSG7.
  2. Проблемні двигуни
  3. Дорогі оригінальні запчастини.

Двигуни


22012021-renaul-engine-zauto

Розпочнемо з того, що всі двигуни з турбонадувом. При цьому, більше половини автомобілів з двигуном 1.8 TSI (152 к.с.). Дволітровий двигун (210 к.с.) конструктивно дуже близький і хвороби у них спільні. Найнеприємніші – високий масляний апетит, закоксовка клапанів і кілець, течі прокладок і сальників. Плюс бонусами до всього цього є непередбачуваний ресурс ланцюгового приводу ГРМ та швидкий знос паливного і масляного насосів.

У двигунах 1.4 (122 к.с.) проблеми дещо інші. Ланцюг розтягується ще швидше і схильний до перескоків. Застосування бензину А-92 може привести до прогару поршня – у них слабка стійкість до детонації. Масложорство також присутнє, але розвивається повільніше. В турбіні вразливе місце – рідинний інтеркулер. Всі бензинові мотори пройшли чергову модернізацію у 2013 року і стали надійнішими.

Дволітрові дизелі представлені в двох варіантах – з насос-форсунками або уприскуванням common-rail. Їм притаманні типові дизельні слабкості, зате ремінь ГРМ тримається до ста тисяч.

Коробки передач


gearbox-winter-zauto

До 6-ступінчастої механіки нарікань немає. А ось зчеплення може згоріти до 50 тис. км навіть при акуратній експлуатації. Двомасовий маховик також живе недовго, особливо на дизелях.

Знайти Passat з класичним автоматом реально, але тільки в США. Так що у любителів двох педалей вибір невеликий: або 7-ступінчастий робот DSG7 з «сухим» зчепленням (DQ200), або 6-ступінчастий DSG6 з «мокрим» зчепленням (DQ250).

Проблеми першого (до чергової модернізації у 2014 році) широко відомі: в міських умовах вбивав зчеплення, попутно страждаючи руйнуванням кволого диференціала. У пізньому варіанті ресурс зріс до 120-150 тисяч пробігу.

DSG6 міцніший і надійніший, але також непозбавлений недоліків. Проблеми даного робота пов’язані з планомірним засміченням масла продуктами зносу, що зазвичай призводить до загибелі мехатроніка. Коробка здатна прожити 200 тисяч км і більше за умови регулярної заміни масла і мінімізації високих навантажень.

Повний привід з муфтою Haldex (на універсалах Passat Alltrack) також служить 200 тисяч км без втручання, якщо своєчасно проводити обслуговування. Будь-які відмови рідкісні.

Експлуатаційні проблеми


Ходова практично позбавлена слабких місць. Заміна сайлентблоків і кульових опор можлива окремо від важеля (на відміну від В6). На поганих дорогах притаманний малий ресурс стійок і втулок стабілізатора, сайлентблоків, ступичних підшипників.

Дуже не любить холодну пору, особливо морози: примерзають замки дверей і люк бензобака, відмовляють приводи дзеркал, не справляється плівковий обігрів скла. Взимку появляється неприємне скрипіння в області торпедо.

Висновки


Як бачимо автомобіль все ж таки має ряд проблем, однак, більшість із них при правильній експлуатації можна уникнути. Але якщо для Вас цей список проблем все ж таки завеликий, то за ті ж гроші можна придбати Opel Insignia, Toyota Camry, Ford Mondeo або Kia Optima.

Джерело: zr.ru

© 2022 АВТОСЕРВІС ЗАЛІЩИКИ-АВТО | МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

logo-footer

БУДЬТЕ З НАМИ: