09102020-suport-zauto

Чому одні виробники розташовують гальмівні супорти спереду (по ходу) від гальмівного диска, а інші – позаду? Чи існує якесь технічне обґрунтування? Що ж, спробуємо відповісти.

Автовиробники розміщують гальмівні механізми попереду або позаду відносно вертикальної осі колеса з компонованих міркувань. На передніх колесах – найчастіше спереду, щоб вони не конфліктували з важелем поворотного кулака, до якого приєднана рульова тяга. Таке розташування зустрічається у більшості популярних моделей нашого ринку: Hyundai Solaris, Kia Rio, Volkswagen Polo, Skoda Rapid. А ось у Жигулів супорт розташований позаду осі обертання колеса – розробники стверджували, що так механізми краще захищені від бруду.

На задній осі супорти зазвичай встановлюють позаду, тому що попереду у напівзалежної, і у незалежної підвіски розташований потужний поздовжній важіль. Але іноді на дорогих потужних автомобілях механізми можуть зміщувати назад-вперед заради оптимальної розваговки. Наприклад, на передніх колесах автомобіля Porsche Cayenne Turbo гальмівні механізми знаходяться попереду, а на гібридній версії цієї моделі – ззаду.

Джерело: zr.ru

© 2019 АВТОСЕРВІС ЗАЛІЩИКИ-АВТО | МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

logo-footer

БУДЬТЕ З НАМИ: