halma-2019-zauto

Дискусію, які ж гальма кращі ми розпочали ще у попередній статті “Дискові чи барабанні гальма?”. І вияснили, що одні і другі мають як свої переваги так і недоліки. То в чому ж різниця?

19062020-brake-zauto

Які гальма кращі? Не можливо відповісти впевнено тому, що і у того, і в іншого…

Розпочнімо з барабанних гальм. Вони довговічніші – це факт, який дуже важко заперечити. Однак, барабанні гальма програють дисковим в ефективності, що дуже важливо незалежно від машини. Барабанні гальмівні механізми можуть розвивати навіть більше гальмівне зусилля, ніж дискові, але довжина гальмівного шляху залежить не тільки від ефективності, а й від швидкості спрацьовування системи. І тут барабани поступаються дискам.

21022020-brake-pads-zauto

Дискові механізми набагато краще охолоджуються і довше зберігають ефективність при інтенсивному гальмуванні. Крім того, барабанні гальма складніше осушити після проїзду по глибокій калюжі або подолання броду, тому вони більше схильні до замерзання в холодну пору року. Ось чому навіть на бюджетних моделях все частіше ставлять дискові гальма.

Надіюсь ми дали вичерпну відповідь, які ж гальма кращі. Але якщо Ви, звичайний водій, який не використовує власний автомобіль, для встановлення швидкісних рекордів, то і задумуватися що краще не варто. Обидві системи добре справляються з своєю роботою.

Джерело: zr.ru

© 2019 АВТОСЕРВІС ЗАЛІЩИКИ-АВТО | МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

logo-footer

БУДЬТЕ З НАМИ: