30102020-recirculation button-zauto

Щоб розглянути випадки, коли слід використовувати рециркуляцію повітря, спочатку розберемося, а що це взагалі таке, і як це включити.

Режим рециркуляції повітря – це коли заслінка перекриває приплив повітря з вулиці, а вентилятор починає ганяти по колу повітря всередині салону.

Навіщо це потрібно?!


Наприклад, при русі у пробці або за сильно “кадящою” вантажівкою. І щоб не нюхати вихлопні гази, ви закриваєте заслінку, повітря починає циркулювати всередині машини, а ззовні не надходить. Так ви не задихаєтеся від жахливого вихлопу зовні.

Також ця функція добре допомагає, якщо ви хочете швидко охолодити салон автомобіля. Закриваєте літом заслінку, гаряче повітря з вулиці не потрапляє в салон, включаєте кондиціонер, і в машині досить швидко стає прохолодно. А взимку завдяки цій функції можна швидко прогріти салон і вікна. Діє таким же чином: закриваєте заслінку, холодне повітря перестає надходити з вулиці, і салон швидко нагрівається, за рахунок циркуляції теплого повітря в салоні

Як бачимо, рециркуляція повітря досить корисна функція в сучасному автомобілі. Але далеко не кожен автомобіліст знає, як користуватися заслінкою рециркуляції правильно, і тому більшість з них тримають її закритою. Однак, тримати заслінку постійно в закритому режимі не можна. І цьому є відразу кілька причин.

Чому не варто завжди тримати заслінку закритою?


  • При включеній рециркуляції, повітря в салоні буде занадто вологим, і стекла почнуть пітніти.
  • Ви не зможете нормально регулювати температуру в салоні. Через деякий час в салоні буде жарко і задушливо через відсутність свіжого повітря ззовні.
  • При відсутності свіжого повітря ззовні водій досить швидко почне себе погано почувати. Дихати буде нічим, а повітря з великим об’ємом вуглекислого газу, який ви видихаєте, буде просто циркулювати по салону.

Буде створюватися враження, що в машині сталася якась поломка – засмітився салонний фільтр, погано працює вентиляція, виникли несправності в системі охолодження і т.д. Але перш ніж шукати ці поломки, перевірте, чи не закрита заслінка рециркуляції.

Джерело: DRIVENN.RU

© 2022 АВТОСЕРВІС ЗАЛІЩИКИ-АВТО | МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

logo-footer

БУДЬТЕ З НАМИ: