буксувати-автомат

Напевно ви не раз помічали, що в зимову пору року деякі автомобілі потрапляють в замет, і там вони намагаються буксувати щоб вийти з нього. Саме про цю проблему піде мова.

Коли відбувається подібна ситуація, деякі не намагаються взяти в руки лопату, щоб самостійно спробувати вибратися з замету. Вони до останнього сподіваються, що автомобіль можна витягнути за допомогою правильної пробуксовки, яка буде залежати від потужності двигуна і від досвіду водія.
Але мало хто знає, що буксувати можна тільки на механічній КПП. Механіка може завдяки перемиканні передач розхитати ваш автомобіль і в потрібний момент він вийде із замету. Якщо використовувати автоматичну коробку передач, то швидше за все у вас нічого не вийде і доведеться попрацювати лопатою. Коробка автомат сприяє тому, що ваш автомобіль буде сам перемикати передачі, так що ви не зможете контролювати і направляти автомобіль в потрібне місце при занесенні в замет.

При перемиканні з механічною КПП завдяки своєчасному зниженні і підвищенні передачі авто можна розгойдати, так ви з працею, але з великою ймовірністю витягнете свій автомобіль з нещасного заносу. Буксувати на АКПП можна нетривалий час, адже масло в коробці має охолоджуватися. А МКПП в будь-який момент можна переключити, так що це одна з переваг.

Але будьте обережні, перемикаючи механічну КПП, адже вона може сприяти поломці зчеплення. При такій поломці ремонт не займе у вас багато часу, адже досить буде поміняти диск і автомобіль можна сміливо експлуатувати. Якщо ж буксувати на автоматі, можливі більш серйозні поломки. Адже така коробка побудована на більш складній системі, а значить відремонтувати її буде набагато дорожче.

Також небажано буксувати на автомобілі з тієї причини, що ви просто будете витрачати паливо даремно. Простіше буде самостійно вибратися за допомогою лопати.

© 2022 АВТОСЕРВІС ЗАЛІЩИКИ-АВТО | МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

logo-footer

БУДЬТЕ З НАМИ: