benzin

Паливо низької якості негативно впливає на роботу двигуна і вихлопної системи автомобіля. Засмічується система вприскування, фільтри, форсунки, виходять з ладу різноманітні вузли і агрегати. І в результаті, знижується якість роботи автомобіля, який передчасно виходить з ладу. Уникнути цих проблем допомагають якісні присадки в паливо.

Існує чимало скептиків, які вважають, що бензин багатьох відомих марок містить комплекс присадок, які здатні підтримувати чистоту в паливній системі автомобіля, системах двигуна і вихлопної системи. Такі люди просто погано розбираються в даній проблемі.

Незалежна експертиза, метою, якої стало виявлення реальної якості бензину, що надходить на ринок США і Європи принесла цікаві результати. Стало відомим, що в порівнянні з 1995 роком кількість присадок знизилась в два рази. Крім того, автомобільні виробники, оголосили, що присадок, зазначених в стандарті EPA, не вистачає, щоб задовольнити вимоги, які пред’являють виробники двигунів до палива. Адже сучасні технології будування двигунів вимагають використання палива відповідної якості.

Що стосується вітчизняного паливного ринку, то низька якість нашого бензину і дизельного палива давно стало загальновідомим фактом. Майже кожний водій стикався з проблемами, викликаними застосуванням такого низькосортного бензину. Навіть нафтопереробні компанії самі радять використовувати миючі або багатофункціональні присадки при заправці автомобіля їх же бензином.

Паливо виробляється на нафтопереробних заводах, з додаванням різних присадок для отримання необхідних в експлуатації властивостей. На заводах зобов’язані вносити присадки відповідно до вимог нормативної та технологічної документації.

Однак, в причину технологічних і економічних труднощів, на етапі виробництва палива просто неможливо закласти всі властивості, які необхідні в експлуатації. Плюс до всього, треба враховувати, що не завжди вдається витримати належні умови: терміни зберігання, перевезення, що вкрай негативно позначається на властивостях бензину. Крім того, далеко не всі виробники і постачальники палива взагалі здатні випускати продукцію більш-менш прийнятної якості.

Безсумнівно, присадки в паливо застосовувати потрібно. При виборі присадки для палива потрібно спочатку визначиться з декількома параметрами. Спочатку визначте для якого палива потрібна присадка (бензин, дизель, мазут). Далі, для чого ви хочете використовувати присадку. Присадку можна використовувати для підвищення октанового числа, для фільтрації палива, для поліпшення змащування, для зниження температури.

Це дозволить максимально продовжити ресурс автомобіля, допоможе уникнути зайвих дорогих ремонтів і, в кінцевому рахунку, заощадить чимало грошей і часу.

© 2022 АВТОСЕРВІС ЗАЛІЩИКИ-АВТО | МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

logo-footer

БУДЬТЕ З НАМИ: