240622-opel-znak-zauto

Механіки автосервісу “Заліщики-Авто” виконають ремонт КПП М20/М32 автомобілів Опель (Астра, Інсігнія, Зафіра), замінять підшипники, зчеплення і в разі потреби виконають будь-який інший ремонт пов’язаний із трансмісією у місті Заліщики Тернопільської області за демократичною вартістю та в стислий термін (у більшості випадків ремонт виконується на протязі одного дня).

Все буде зроблено якісно та швидко, тому що співробітники мають великий досвід у перебиранні коробок М20/М32 (загалом ремонтом коробок займаємося з 2006 року) та у сервісі для цього є все необхідне устаткування та комплектуючі. Ремонт виконуємо за попереднім записом. Запис здійснюється за номерами телефонів – 096 044 0007 або 096 044 0008. Детальніше дивись розділи “Контакти” та “Послуги” нашого сайту.

Проблеми механічної коробки M20/M32


Чи дійсно погані відгуки про механічну коробку передач M20/M32 є перебільшенням чи насправді все дуже погано?

24012021-opel-astra-3-zauto

Автоматичні трансмісії, в силу їхнього вищого рівня технічної складності, зазвичай вимагають більшої уваги при обслуговуванні. Механічні коробки, з іншого боку, вважаються безвідмовними і не вимагають частого обслуговування. Однак, винятком з цього правила є коробки передач M32 і M20 виробництва General Motors, про які не дуже втішно відгукуються власники автомобілів Opel, Chevrolet, Alfa Romeo, Fiat, Lancia та інші.

Обидві коробки були розроблені для роботи з різними силовими агрегатами.

Коробки передач з маркуванням M20 використовувалися з двигунами, що розвивають момент до 200 Нм, а M32 – до 320 Нм. Коробку передач M20 можна зустріти, наприклад, у поєднанні з двигуном 1.3 MultiJet, а M32 з дизельними двигунами 1.7 та 1.9 JTD, CDTI або бензиновими двигунами аналогічного або вищого об’єму.

Причини поганих відгуків


Накопичення поганих відгуків серед користувачів пов’язане з використанням недовговічних підшипників головного валу в обох трансмісіях як з боку зчеплення, так і з боку заднього корпусу. Деградація підшипника призводить до зносу первинного валу та утворення надмірного люфту в цій точці. Наслідком такого зазору є пошкодження місця розташування підшипника, що підтримує вхідний вал, що призводить до розтріскування корпусу або відламування його частини.

“Дорестайл”

Пошкоджений підшипник зазвичай також призводить до підвищення робочої температури, яка передається сусіднім компонентам. Вихід з ладу підшипника може призвести до сколу матеріалу, що, у свою чергу, створює ланцюгову реакцію та призводить до пошкодження шестерень та інших компонентів коробки. Пошкодження зубів шестерні – нерідке явище, причому найчастіше страждають п’ята та шоста передачі.

 

Заміна підшипників системно не вирішить проблему. Проблеми з такими КПП починаються набагато раніше — вже на стадії заливання неякісного масла в коробку при складанні на заводі. Часто таке масло перегрівається втрачаючи при цьому свої властивості захищати підшипники. Після чого підшипники можуть почати гудіти і вийти з ладу, якщо не вжити заходів.

Також виробники наголошують, що в цій коробці масло замінювати не потрібно, і воно залите на весь термін служби. Однак, Ви ж не їздите без заміни моторного масла на протязі 100 000 км? По цьому не зовсім зрозуміло чому таке ставлення до масла в КПП.

Обов’язково виконуйте регламентне обслуговування


021020-zamina-masla-zauto

Трансмісія, яка потребує обслуговування, обов’язково повідомить про це власника автомобіля. Симптомами, що вказують на несправність коробок є наступними:

  • виникають сторонні незвичайні шуми і звуки;
  • важіль перемикання передач починає “гуляти” і переміщується при додаванні газу або під час розгону автомобіля;
  • значна вібрація на ручку КПП;
  • хрускіт під час перемикання.

Після появи хоча б одного із симптомів краще відразу відправитися до нас в сервісний центр.

Ремонт


Кожна коробка розбирається до дрібних деталей. Ретельно очищається та перевіряється на наявність механічних пошкоджень кожної окремої деталі. У коробці змінюється комплект підшипників, ущільнень та регулювальних кілець підшипників. Виконується точне регулювання натягу нових підшипників – це один з найважливіших моментів ремонту.

Якщо інші частини трансмісії, такі як синхронізатори, шестерні, диференціали або корпуси зношені, їх потрібно замінити. Це дозволить надалі трансмісії бути не лише безшумною, а й повністю працездатною. Важливою частиною ремонту є перевірка стану зчеплення, якщо тут є проблеми, їх обов’язково потрібно усунути.

А замість висновків, хочемо сказати, що не варто вважати трансмісію М20/M32 проблемною. При правильному обслуговуванні їх відмови трапляються дуже рідко, а ресурс може складати 200 000 – 300 000 км.

© “Заліщики-Авто

© 2022 АВТОСЕРВІС ЗАЛІЩИКИ-АВТО | МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

logo-footer

БУДЬТЕ З НАМИ: