18062022-nissan-primastar-zauto

Весь асортимент послуг з ремонту коробок мікроавтобусів Nissan Primastar/Interstar пропонує автосервіс “Заліщики-Авто” у місті Заліщики, Тернопільської області. Виконуючи ремонт наші фахівці точно дотримуються всіх рекомендацій компанії-виробника, що гарантує отримання бажаного результату.

Взятися за ремонт механічної або автоматичної коробки передач готові далеко не в кожній компанії, оскільки майстер, що виконує ремонт, повинен володіти не тільки відповідним досвідом і знаннями, але і хорошим обладнанням, а також точним інструментарієм. Все це наявне в нашому сервісі.

На ринку надання послуг з ремонту механічних коробок передач ми понад 15 років (з 2006 р.). Накопичений за цей час досвід дозволяє виконувати ремонт будь-якої складності протягом одного дня (зазвичай декілька годин). Але це ще не все. Ми настільки впевнені у професіоналізмі наших фахівців, що надаємо ГАРАНТІЮ за виконану роботу терміном на 6 місяців, яка не залежить від пробігу.

Всі запчастини для ремонту КПП завжди в наявності за рахунок власного складу запчастин. Але якщо Ви прибули на ремонт із власними запчастинами – це не проблема. Також можливий обмін вашої проблемної коробки на відремонтовану із гарантією нашу (вартість доплати залежатиме від рівня несправності вашої КПП).

Щодо вартості, то точна вартість ремонту КПП Nissan Primastar/Interstar в автосервісі “Заліщики-Авто” може бути названа лише після того, як майстер зробить оцінку обсягу необхідних робіт, а також встановить необхідність заміни тих чи інших складових. Але хочемо зразу Вас заспокоїти, ціни у нас більш ніж лояльні, які завжди можна дізнатися у нашого адміністратора за номерами 096 044 0007 або 096 044 0008.

080422-korobka-ruchka-zauto-1

Як визначити наявність несправностей у коробці?


Виникнення найменших неполадок чи сторонніх звуків у коробці – привід негайно звернутися до автосервісу, інакше проблеми можуть набути непоправного характеру. Чим довше ви зволікаєте, тим вище буде вартість ремонту, а можливо КПП взагалі доведеться замінити (в дуже рідких випадах ~5%).

На що слід звертати увагу:

  • Шум під час роботи або скрегіт при перемиканні швидкостей. Це може говорити про несправність підшипників, синхронізаторів, шліцевих з’єднань.
  • Проблеми із перемиканням, неможливість переключити чи включити передачу з першого разу. Також говорить про проблему із підшипниками або синхронізаторами.
  • Проблеми із педаллю зчеплення (туге чи надто легке вмикання, западання педалі). Це може говорити про поломки веденого диска, зчеплення.

Ми назвали найбільш поширені проблеми, але в житті їх може бути набагато більше. Якщо виникли хоч найменші проблеми з трансмісією Вашого автомобіля, то не зволікайте, а мерщій до нас. Ми попіклуємося про Ваш автомобіль!

© “Заліщики-Авто

© 2022 АВТОСЕРВІС ЗАЛІЩИКИ-АВТО | МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

logo-footer

БУДЬТЕ З НАМИ: