150922-peugeot-partner-zauto

Професійний ремонт механічних коробок передач Peugeot Partner у Заліщиках протягом одного дня. Усуваємо шуми, стукіт, скрегіт, гул, вибивання передач, складності перемикання, вібрацію, втрату динаміки розгону та інші несправності. Відновлюємо та міняємо механічні КПП, зчеплення. Продаємо всі деталі для ремонту трансмісії, у тому числі нові та вживані коробки. Надаємо гарантію (на ремонт КПП), постійним клієнтам знижки. Записатися на ремонт або звернутися на консультацію можна за наступними номерами телефонів: 096-044-0007 або 096-044-0008.

Мінівен Peugeot Partner – це зручний, місткий автомобіль з універсальною сферою застосування. Він чудово зарекомендував себе у ролі сімейного авто та службового автотранспорту. Машини оснащують надійною трансмісією із 5-ступінчастими механічними коробками. Термін їхньої служби в середньому 200-300 тис. км пробігу. Але несправності можуть дати про себе знати і після 80 000 км. Наша майстерня виконує ремонт КПП Пежо Партнер із двигунами об’ємом 1.1, 1.4, 1.6, 1.9, 2.0 л. Відновлюємо трансмісію Peugeot Partner усіх поколінь та років випуску.

150922-peugeot-partner-zauto-2

Ми професійно усуваємо всі види несправностей, відновлюємо коробки навіть у разі сильних пошкоджень, забезпечуємо довготривалий результат. Працюємо на спеціалізованому устаткуванні у добре оснащених цехах. Використовуємо виключно якісні комплектуючі, рекомендовані виробником. Підбираємо їх із власного складу запчастин, за рахунок чого економимо час на замовлення та доставку. Виконуємо всі роботи самотужки, включаючи зварювальні та токарні операції. Період гарантії – від 3-ох до 6-ти місяців(залежить від моделі авто).

Як виконується ремонт?


Весь процес ремонту включає кілька етапів. Залежно від виду поломки та ступеня складності її усунення необхідно:

 • Провести діагностику, яку здійснюють кваліфіковані фахівці нашого сервісу
 • зняти коробку;
 • провести дефектування (розбирання, промивання та вибракування несправних деталей);
 • підібрати запчастини та розхідники;
 • встановити агрегат на місце;
 • виконати вихідну діагностику.

Вартість


Напевно одне з найголовніших запитань при ремонті коробки. Відразу хочемо Вас запевнити, що ціни в нас більш ніж лояльні. Однак, точну вартість ремонту можемо сказати лише після діагностики.

Загальна сума сплати розраховується з урахуванням:

 1. Об’єму проведених робіт (вартість послуг можна дізнатися в адміністратора за номерами 096-044-0007 або 096-044-0008);
 2. Вартості запчастин.

Ціна може знижуватися за рахунок підбору менш дорогих запчастин (аналогів), які за якістю такі ж самі як оригінал, а в деяких випадках навіть якісніші і кращі від них. Також дозволяємо приїжджати з своїми запчастинами. Постійним клієнтам знижки.

Як дізнатися, що потрібний ремонт КПП?


150922-peugeot-partner-zauto-1

При відсутності несправностей коробка перемикається без перешкод, забезпечує моментальний відгук авто, плавний перехід з одного швидкісного режиму на інший. За наявності пошкоджень знижується комфорт керування, з’являються характерні симптоми поломок, які виражаються в наступному:

 • Стукіт, клацання при перемиканні передач.
 • Зниження динаміки розгону.
 • Самовільне вимикання передач.
 • Вібрація на старті, ривки під час руху.
 • Нечітке вмикання передач.
 • Труднощі при перемиканні.
 • Потоки масла на коробці.
 • Тугий хід важеля перемикання.
 • Відчуття ніби авто пробуксовує (проблеми із зчепленням).

Кожна з цих ознак є досить серйозною, тому ігнорувати їх не варто і краще, якнайшвидше звернутися до нас в автосервіс “Заліщики-Авто”.

Чому ремонтувати коробку варто саме у нас?


 1. На ринку надання послуг з ремонту коробок передач ми 16 років (з 2006 р.). За цей час ми накопичили значний досвід і знаємо всі тонкощі роботи даного агрегату.
 2. Ремонт проводиться на протязі одного дня.
 3. Надаємо гарантію на послугу ремонт КПП від 3-ох до 6-ти місяців, яка не буде залежати від пробігу (деталі уточнюйте в адміністраторів).
 4. Власний склад запчастин.

Тому при перших ознаках поломки не зволікайте, а скоріше їдьте до нас, де про Ваш автомобіль потурбуються кваліфіковані фахівці, які допоможуть позбутися від наявних проблем у короткі строки.

© “Заліщики-Авто

© 2023 АВТОСЕРВІС ЗАЛІЩИКИ-АВТО | МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

logo-footer

БУДЬТЕ З НАМИ: