230922-fiat-scudo-zauto (1)

Якщо у вашому автомобілі Fiat Scudo вийшла з ладу КПП, зверніться за допомогою до професіоналів “Заліщики-Авто”. Наш автосервіс спеціалізується на ремонті коробок передач, а також ми використовуємо виключно оригінальні деталі та проводимо ремонт відповідно до правил італійського заводу-виробника. Наші майстри добре знайомі з типовими неполадками, і ремонтувати механічні коробки передач Фіат Скудо для нас – звичайна справа.

Ознаки несправності КПП


 • Передачі перемикаються з хрускотом. Швидше за все, з ладу виходять синхронізатори.
 • Передачі перемикаються із заїданнями та натягом. Це може свідчити про дві поломки: з’явився зазор у кулісі важеля або погано працює трос.
 • Шум зі збільшенням швидкості. Є проблеми із синхронізаторами та шестернями передач.
 • Протікання масла. Можливо, зносилися сальники приводного валу або порушилася цілісність пильовика внутрішнього шарніра рівних кутових швидкостей.
 • Гул під час їзди. Цей звук видають підшипники, що руйнуються.

Ремонт коробок


080422-korobka-ruchka-zauto-1

Ремонт механічних КПП Fiat повинні проводити лише професійні механіки, недосвідчені працівники можуть зашкодити автомобілю. Надзвичайно важливо знати специфічні особливості роботи коробки, типові несправності. Ми ремонтуємо коробки передач більше 15 років (працюємо з 2006 р.), і знаємо всі нюанси їх роботи.

Як виконується ремонт?


Весь процес ремонту включає кілька етапів. Залежно від виду поломки та ступеня складності її усунення необхідно:

 • провести діагностику, яку здійснюють кваліфіковані фахівці нашого сервісу;
 • зняти коробку;
 • провести дефектування (розбирання, промивання та вибракування несправних деталей);
 • підібрати запчастини та розхідники;
 • встановити агрегат на місце;
 • виконати вихідну діагностику (тест-драйв із клієнтом).

Гарантія


Після ремонту діє гарантія (на послугу ремонт КПП) 90 днів (3 місяці) і яка не залежить від пробігу (деталі уточнюйте в адміністраторів).

Терміни виконання ремонту


Ремонт проводиться на протязі одного дня!

Така швидкість обумовлена перш за все висококваліфікованими механіками (включаючи зварювальні та токарні операції), які знають свою роботу, а також наявністю власного складу запчастин, за рахунок чого економимо час на замовлення та доставку. Зокрема, дозволяємо приїжджати з своїми запчастинами.

Вартість


Ми пропонуємо лояльні ціни на послуги, виконуємо ремонт якісно за короткий термін, а також ретельно підбираємо запчастини саме для вашої моделі авто. У нас діє лише оплата за фактом (тобто жодної передоплати за ремонт ви платите не будете тільки за фактом виконаних робіт). Однак, точну вартість ремонту можемо сказати лише після діагностики.

Чому ремонтувати коробку варто саме у нас?


11032021-filtr-2-zauto

Як вже було сказано, перш за все – це значний досвід роботи не тільки коробок Fiat, а й Renault, Opel, Nissan, Peugeot, Citroen, Mercedes. На ринку надання послуг з ремонту коробок передач ми з 2006 року.

Друге – ремонт на протязі одного дня у 95% випадків.

Третє – надаємо ГАРАНТІЮ (на послугу ремонт КПП), яка не залежить від пробігу. Погодьтеся, цього часу більш ніж достатньо, щоб перевірити нашу роботу (деталі уточнюйте в адміністраторів).

І останнє – наявність кімнати для відпочинку, де безкоштовний WI-FI, TV, кава – все це у вашому розпорядженні, поки наші фахівці усувають несправності вашого автомобіля.

Тому при перших ознаках поломки не зволікайте, а скоріше їдьте до нас, де про Ваш автомобіль потурбуються кваліфіковані фахівці, які допоможуть позбутися від наявних проблем у короткі строки.

© “Заліщики-Авто

© 2023 АВТОСЕРВІС ЗАЛІЩИКИ-АВТО | МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

logo-footer

БУДЬТЕ З НАМИ: