280922-renault-trafic-zauto

Коробка перемикання передач постійно схильна до серйозних навантажень в процесі експлуатації, тому не дивно, що вона з часом може стати непридатною. У такому разі найоптимальнішим рішенням є ремонт.

Наші фахівці з професійного автотехцентру «Заліщики-Авто» неодноразово стикалися з подібною проблемою автовласників і завжди вирішували її в мінімальні терміни та з урахуванням побажань клієнта. Тому приїжджайте до нас і ми обов’язково візьмемося за ремонт КПП Рено Трафік. Ціна прийнятна та демократична. Надаємо гарантію.

Розрахунок вартості


Ціна за ремонт коробки передач Renault Trafic складається з таких складових:

 • Зняття/установка коробки;
 • Дефектування МКПП (визначення причини поломки коробки передач, виявлення переліку запчастин КПП необхідних для заміни, вартості цих запчастин та наявності на нашому складі);
 • Ремонт;
 • Витратні матеріали (трансмісійне масло та за необхідності: зношені опори КПП, корзина, диск зчеплення, віджимний підшипник).

У деяких випадках на певні моделі коробок передач ми можемо озвучити повну вартість ремонту агрегату, але без витратних матеріалів, знос яких може бути виявлений тільки в процесі зняття коробки з автомобіля.

Актуальні ціни завжди можна дізнатися за номерами телефонів у нашого адміністратора: 096 044 0007 або 096 044 0008.

Ремонт чи заміна коробки?


050522-salon-zauto

Часто, роблячи вибір між ремонтом і покупкою іншої, б/у КПП, Ви вибираєте друге. І це не правильно!

При покупці б/у коробки передач, як правило, Ви не знаєте в яких умовах вона експлуатувалась і який пробіг пройшла, тобто може мати дуже обмежений ресурс через знос підшипників чи інших комплектуючих і не стане надійним другом на довгий час. Так, звичайно, можна попасти на ідеальний варіант, який служитиме вірою і правдою роки (при правильному обслуговуванні). Але – це лотерея.

Тому рекомендуємо зробити капітальний ремонт КПП у нашому вузькоспеціалізованому центрі, швидко та якісно, і Ви набудете спокою та на довгі роки зможете забути про цю проблему. Плюс матимете гарантію на 6 місяців, яка не залежатиме від пробігу (деталі гарантії уточнюйте в адміністраторів).

Скільки часу потрібно на ремонт?


03042020-diahnoctyka-khodovoyi-zauto

Ремонт проводиться на протязі одного дня!

Така швидкість обумовлена перш за все висококваліфікованими механіками (включаючи зварювальні та токарні операції), які знають свою роботу, а також наявністю власного складу запчастин, за рахунок чого економимо час на замовлення та доставку.

У нас в наявності всі запчастини для ремонту коробки передач Renault Trafic:

 • Підшипники (оригінальні, виробництво «SNR» (Франція));
 • Сальники КПП;
 • Вал КПП (первинний та вторинний вали);
 • Диференціал;
 • Шестерні передач (включно з шостою передачею, робимо з 5-ти ступки 6-ти ступку).
 • Комплекти зчеплення (корзина, диск, віджимний підшипник виробництва «Luk» (Німеччина) та «Valeo» (Франція)).

Зокрема, дозволяємо приїжджати з своїми запчастинами.

Наші переваги над іншими майстернями


 1. На ринку надання послуг з ремонту коробок передач ми з 2006 року, що говорить про значний досвід роботи.
 2. Оскільки, замовника, як правило, цікавить не тільки ціна ремонту, але й термін його виконання, то можемо приємно Вас здивувати. Ремонт в автосервісі “Заліщики-Авто” виконуємо на протязі ОДНОГО дня.
 3. Надаємо ГАРАНТІЮ на виконану роботу (ремонт КПП) на 6 місяців, яка не залежить від пробігу (деталі уточнюйте в адміністраторів).
 4. Наявність власного складу запчастин.
 5. І бонус, наявність кімнати для відпочинку, де безкоштовний WI-FI, TV, WC.

Автосервіс «Заліщики-Авто» – це місце, де Ви вирішите всі проблеми пов’язані з трансмісією автомобіля: виконаєте діагностику та технічне обслуговування, ремонт, купите запчастини. Звертайтеся в наш центр та зекономте час та гроші.

© “Заліщики-Авто

© 2023 АВТОСЕРВІС ЗАЛІЩИКИ-АВТО | МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

logo-footer

БУДЬТЕ З НАМИ: