battery-zauto-1

Існує думка, що електроніка автомобіля-донора може постраждати при «підкурюванні». Частка істини в цьому є, але все залежить від індивідуальних особливостей авто, і однозначної універсальної відповіді на питання «чи зламається, що-небудь чи ні?» не існує.

Зате є спосіб звести ризик до мінімуму. «Прикурюючи» чужий автомобіль, враховуйте наступне:

  1. Не потрібно «прикурювати», якщо у проблемної машини справно крутить стартер. В даному випадку несправність не стосується акумулятора.
  2. «Прикурюючи» автомобілі з більш потужними штатними акумуляторами, ви ризикуєте посадити свій акумулятор, особливо в мороз.
  3. Під час підключення проводу, почніть з «плюсів», щоб уникнути короткого замикання в разі випадкового контакту «крокодила» з якою-небудь металевою деталлю автомобіля.
  4. Тоненькі побутові дроти для «прикурювання» не годяться – вони відразу сплавляться. Але їх можна використовувати для підзарядки. Однак перед спробою запустити мотор їх потрібно від’єднати.
  5. Не скидайте клеми з акумулятора машини-донора: електроніка деяких сучасних автомобілів може розтлумачити це як аварійну ситуацію.
  6. Не потрібно заводити двигун на машині-донора. Користі для посадженого акумулятора іншого автомобіля від цього небагато, а скачки напруги можуть збити з пантелику електроніку машини-донора і навіть вивести її з ладу.

Джерело: zr.ru

© 2022 АВТОСЕРВІС ЗАЛІЩИКИ-АВТО | МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

logo-footer

БУДЬТЕ З НАМИ: