Дане відео продемонстроване з метою ознайомлення того як здійснюється ремонт коробок передач мікроавтобусів Renault Trafic (та його аналогів Opel Vivaro, Nissan Primastar).

Однак, дану роботу рекомендовано довіряти фахівцям даної справи. Точну причину поломки встановлять кваліфіковані майстри автосервісу “Заліщики-Авто” після візуального огляду та діагностики. Наша компанія здійснює ремонт коробок передач Рено Трафік, Мастер (Fiat Ducato/Scudo, Mercedes Vito 3, Opel Movano/Vivaro, Citroen Jumper, Peugeot Partner/Expert і це не повний список) та їх аналогів вже понад 15 років! Перевага над іншими сервісами в тому, що ремонт здійснюється на протязі одного робочого дня (переважно 2-4 години). А ще вагомим плюсом є те, що ми надаємо гарантію за виконану роботу (3-6 місяців, залежить від моделі авто), яка не залежить від пробігу. Погодьтеся, цього часу більш ніж достатньо, щоб дійсно перевірити якість роботи наших фахівців. А як щось за цей час станеться не те, ми відремонтуємо агрегат за власний кошт.

На кінець хочемо наголосити на наступному. Часто, водії роблячи вибір між ремонтом і покупкою вживаної КПП, вибирають останнє. Ви робите не правильно! Вживана коробка передач – це лотерея. Так, Ви можете купити вживану коробку в хорошому стані, яка служитиме вам вірою і правдою довгий час. Але, як правило, б/у коробки мають дуже обмежений ресурс через той же знос підшипників та інших вузлів, і не стане надійним другом на довгий час. Зробивши капітальний ремонт КПП Renault Master/Trafic у нашому вузькоспеціалізованому центрі, Ви набудете спокою та на довгі роки зможете забути про цю проблему.

© 2022 АВТОСЕРВІС ЗАЛІЩИКИ-АВТО | МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

logo-footer

БУДЬТЕ З НАМИ: