280422-avto-reno-zauto

Передчасний вихід із ладу коробки передач – це дуже поширене явище, і агрегати мікроавтобусів Renault Trafic/Master не є винятками з цього правила. За регламентом більшість КПП мають середній термін служби близько 300 тис. км., а на практиці із своєчасним обслуговуванням ходять навіть і більше 500 тис. км. Тим не менш, як би Ви цього не хотіли, але неприємності можуть застати швидше і Ви передчасно зіштовхнетеся із проблемами.

І як вже зрозуміли головною темою даної статті буде обговорення проблем КПП з якими зазвичай стикаються водії транспортних засобів Рено Трафік/Матер.

Які проблеми з коробкою передач на Рено Трафік/Мастер?


Getrag 6DCT250

Коли з коробкою вашого автомобіля виникають проблеми, ви помітите кілька симптомів. Наприклад, це буде тріскотіння при перемиканні однієї або кількох швидкостей. Також можуть бути проблеми із самим перемиканням передач, які блокуються, не включаються або включаються із значним зусиллям. Однак, в цей же час, ці сигнали тривоги дають можливість механікам аналізувати яка у Вас проблема.

Зазвичай найчастішою проблемою про яку в нас блозі говорилося не раз є несвоєчасна заміна мастила коробки передач. А деякі водії в апріорі не замінюють його протягом всього терміну експлуатації автомобіля, аргументуючи тим, що так радять самі виробники.

Наступною поширеною проблемою є зчеплення, якій також приділено багато уваги в статтях нашого блогу. Ну і третьою проблемою є сама коробка, точніше вихід із ладу комплектуючих у ній.

Ми описали ці 3 проблеми, щоб ви могли порівняти, чи виникали у вас якісь із цих несправностей. У будь-якому разі знайте, що з появою будь-яких з вищеперерахованих симптомів, безпечніше звернутися до кваліфікованого фахівця. Такий ремонт потребує певних навичок і устаткування, які є у нашому вузькоспеціалізованому автосервісі по ремонту коробок передач “Заліщики-Авто”.

Несвоєчасна заміна мастила


oil-change-zauto-1

Запам’ятайте, що для збільшення довговічності коробки передач, важливо своєчасно замінювати масло в ній. Рекомендацій, коли саме це робити є багато: 50 000, 70 000, 100 000 км. Але перш за все треба звертати уваги на умови експлуатації і час протягом якого це масло використовується (зміни температур зима/літо впливає на якість масла). Наприклад, якщо автомобіль використовуються у важких умовах (перевезення грузу великої ваги), то мастило досить швидко втрачає свої властивості і заміна в таких умовах рекомендована частіша ніж скажімо в умовах, коли авто використовується просто для їзди у місті чи на дачу. Також не забуваємо, що під час експлуатації в коробці появляється частина відходів, що утворюються в результаті тертя. Це також впливає на якість масла. Тому дуже важливо його вчасно замінювати.

Зчеплення


zceplenia-holovna

Про будову і принцип роботи даного механізму детально розповідати не будемо, на сайті також достатньо приділено уваги даному питанню. Коротко скажемо, що зчеплення – це система, яка з’єднує двигун із коробкою передач. Для цього на муфті встановлено диск зчеплення, який вступає в тертя з маховиком. Абразивний матеріал, який дозволяє двом елементам з’єднатися разом, може більш-менш швидко зношуватися залежно від використання вашого зчеплення. В нормальних умовах експлуатації авто, зчеплення ходить 150-300 тис. км. Найпоширеніші симптоми проблем з системою зчеплення – це що швидкість більше не передається нормально і відчуття ніби зчеплення пробуксовує і прослизає. Якщо ви потрапили в таку ситуацію знайте, що це пряма дорога в автосервіс. Відказати воно може в будь-який момент, особливо при агресивному стилі їзди (пробуксовування на місці, буксування в болоті/піску і т.д.).

Проблеми із коробкою


Servis

І, нарешті, проблеми в самій коробці передач. Фактично, система цієї частини дуже складна, тому що вона включає кілька компонентів, які працюють в гармонії один з одним. Однак порушення функції тільки одного компонента, може призвести до значних проблем, наприклад, заблокує вмикання певної швидкості, виникнуть різноманітні хрускотіння та вібрації і цей список можна продовжувати і продовжувати, бо причин і наслідків буде багато. Цій проблемі також приділена значна увага, яка досить детально висвітлена в статтях нашого сайту.

Замість висновків


Більшість проблем з коробкою передач, які виникають на автомобілях Renault Trafic/Master дуже важкі для вирішення звичайному автолюбителю. Перш за все це пов’язано з тим, щоб отримати доступ до неї, необхідно зняти певну кількість деталей. Тому для цього потрібно трохи часу і мати деякий досвід механіка. Саме з цих причин ціна ремонту може сильно варіюватися від одного автосервісу до іншого. Не дивуйтеся, якщо вартість ремонту КПП може перевищити вартість б/у коробки. На жаль, б/у коробки мають дуже обмежений ресурс через той же знос підшипників та інших вузлів (ви ж не знаєте в яких умовах вона експлуатувалась та з яким пробігом), і попасти на дійсно хороший агрегат – це лотерея! З другого боку якщо ви наважитесь на капітальний ремонт КПП, то Ви набудете спокою і на довгі роки зможете забути про цю проблему. І після цього з правильним регламентом коробка відходить спокійно 300-500 тис. км.

Якщо у вас виникли проблеми в роботі коробки, то чекаємо у нашому спеціалізованому автосервісі “Заліщики-Авто”. Ми займаємось ремонтом КПП вже більше 15 років, що говорить про значний досвід у цій ніші В нас є кваліфіковані механіки і відповідне устаткування, що дозволяє виконувати роботу по ремонту на протязі одного дня (зазвичай 2-4 год.). Також вагомою перевагою над іншими автосервісами є те, що ми даємо ГАРАНТІЮ на виконану роботу. В залежності від моделі авто вона складає 3-6 місяців, і не залежить від пробігу. Погодьтеся, цього часу більш ніж достатньо, щоб перевірити нашу роботу.

© 2022 АВТОСЕРВІС ЗАЛІЩИКИ-АВТО | МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

logo-footer

БУДЬТЕ З НАМИ: