sharova-zauto

Кульова опора – елемент конструкції автомобіля, який дає колесам свободу переміщення у горизонтальній площині та виключає у вертикальній. Він з’єднує маточину (ступиця) колеса та підвіску. Через те, що дороги в Україні бажають бути кращими і не відрізняються особливою якістю (хоча останнім часом бачимо тенденцію на їх покращення), цей елемент дуже схильний до різних ударів. А так як у деяких випадках він бере на себе левову частку маси автомобіля, то при невеликих відколах, тріщинах, банальний знос, опора може зламатися і буде втрачений контроль над керуванням авто. Також несправність може виникнути і через розрив пильовика, що захищає деталь від пилу та вологи. При попаданні останніх посилюється процес корозії та деталь просто розвалюється. Нагадаємо, що у попередній статті ми розповідали “Чому туго перемикаються передачі на Renault Trafic?”.

22012021-renault-trafic-zauto

Приступимо до заміни опори. Надамо коротку інформацію як це зробити.

Заміна кульової опори Рено Трафік

  1. Знімаємо переднє колесо, опору якого необхідно замінити.
  2. Побачимо датчик швидкості обертання колеса (ABS).
  3. Виймаємо його за допомогою викрутки.
  4. Відкручуємо гайку, яка кріпить кульову та поворотний кулак.
  5. Роз’єднуємо кульову опору та поворотний кулак.
  6. Заклепки на кульових потрібно висвердлити (якщо вони є).
  7. Демонтуємо кульову.
  8. Встановлюємо нову кульову опору, кріплячи її болтами, що йдуть у комплекті.

Багато водіїв вважають, що після такої маніпуляції потрібно проводити розвал сходження. З упевненістю заявляємо – не треба. Нами не був зворушений кермовий механізм, тому все залишилося в такому положенні, як було раніше. Після повної заміни необхідно провести тест-драйв на нерівній поверхні при невеликій швидкості. Якщо не виникає зайвих звуків та авто поводиться нормально, тоді все зроблено правильно. Також не забудьте оглянути пильовик на предмет порізів та розривів. Якщо вчасно його не міняти, то доведеться часто возитися з кульовою.

17052020-balansuvanioa-zauto

У випадку, коли це все здається надто складним, то краще довірити цю роботу професіоналам. Механіки автосервісу “Заліщики-Авто” являются такими і швидко допоможуть розібратися з даною проблемою. Перевага над іншими сервісами в тому, що ремонт здійснюється на протязі одного робочого дня (переважно 1-2 години). Тому якщо хочете якісно і швидкопідкувати свою конячку”, щоб служила Вам довгий час, чекаємо в нашому сервісі.

© 2022 АВТОСЕРВІС ЗАЛІЩИКИ-АВТО | МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

logo-footer

БУДЬТЕ З НАМИ: