citroen jumper

Коробка передач – це один із найважливіших вузлів транспортного засобу на який припадає найбільше навантаження у процесі експлуатації. Це у свою чергу може призвести до поломки та необхідності виконання ремонтних робіт.

Таку послугу готовий запропонувати автосервіс «Заліщики-Авто», де на Вас чекає висока якість і доступна ціна. На ринку надання послуг з ремонту КПП Citroen Jumper та його аналогів (Fiat Ducato, Peugeot Boxer) ми понад 15 років! Накопичений за цей час досвід та власний склад запчастин дозволяє здійснювати ремонт у найкоротші терміни – на протязі одного дня. А щоб Ви були ще більш впевнені в нашій якісній роботі, ми надаємо ГАРАНТІЮ (3 місяці) за виконану роботу (ремонт КПП), яка не залежить від пробігу(деталі уточнюйте в адміністраторів).

Ремонт чи заміна КПП?


Звернувшись в автосервіс «Заліщики-Авто», Ви можете бути впевнені, що довірили авто майстрам, які добре знають свою справу. Ми присвятили ремонту коробок багато років життя, тому чудово розуміємося на тонкощах кожної моделі Сітроен Джампер.

21082020-akb-zauto

Наш автосервіс працює відкрито і чесно, тому заміну коробки передач проводимо тільки у безнадійних випадках. Найчастіше впоратися з проблемою можна в ході часткового або капітального ремонту, що передбачає не встановлення нового вузла (або б/у), а коригування та виправлення роботи існуючого.

Як показує досвід, капітально відремонтувати коробку краще ніж поставити б/у. В більшості випадків б/у коробки, які є на ринку, вже від’їздили свій ресурс. І через деякий час також потребуватимуть ремонту. Тому наша рекомендація – це звичайно відремонтувати свою і на довгий час забути про проблеми (звичайно якщо виконувати регламентні роботи кожні 50-70 тис. км).

Як визначити наявність неполадок у коробці?


Виникнення найменших несправностей чи сторонніх звуків у коробці – привід негайно звернутися до автосервісу, інакше проблеми можуть набути масштабного, а іноді й непоправного характеру. Чим довше ви відкладаєте, тим вище буде вартість послуг механіків, а можливо КПП взагалі прийде в непридатний для ремонту стан.

На що слід звертати увагу:

  • Шум під час роботи або скрегіт при перемиканні швидкостей. Це може говорити про несправність підшипників, синхронізаторів, шліцевих з’єднань.
  • Проблеми із перемиканням, неможливість переключити чи включити передачу з першого разу. Також говорить про проблему із підшипниками або синхронізаторами.
  • Проблеми із педаллю зчеплення (туге чи надто легке вмикання, западання педалі). Це може говорити про поломки веденого диска, зчеплення.

Ми назвали найбільш поширені проблеми, але в житті їх може бути набагато більше. Тому не зволікайте, якщо в роботі коробки Ви замітили якісь зміни.

Причини несправностей


Незважаючи на високий рівень надійності механічної коробки Джампера, тривала експлуатація без адекватного ТО призводить до банального зношування. Саме це і є головною причиною для капітального ремонту.

Другою поширеною проблемою є неправильне регулювання зчеплення. Це супроводжується прискореним зношуванням деталей і виходом з ладу коробки.

14012021-oil-zauto

Проблеми, які можна назвати номер 1 – невчасна заміна масла або не контролюється її рівень у коробці. Дана проблема (заміна масла) вирішується за копійки, але через недбале ставлення водіїв, які ігнорують цей вид регламентних робіт, може призвести до необхідності капремонту.

Висновки


Щоб уникнути високих витрат на ремонт коробки треба дотримуватись простих рекомендацій:

  1. Виконувати регулярне технічне обслуговування. Замінювати мастило кожні 50-70 тис. км, та контролювати рівень.
  2. Користуватися коробкою акуратно. Ніякого агресивного стилю їзди, пробуксовок. При експлуатації у важких умовах замінювати масло частіше. Звертати увагу на всі сторонні шуми.

І головне – не затягуйте з ремонтом. Чим довше ви їздите з проблемною КПП, тим дорожчим буде ремонт у майбутньому.

© “Заліщики-Авто

© 2023 АВТОСЕРВІС ЗАЛІЩИКИ-АВТО | МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

logo-footer

БУДЬТЕ З НАМИ: