160522-boxer-zauto

Вийшла із ладу коробка передач мікроавтобуса Peugeot Boxer? Не проблема. Спеціалісти нашої компанії допоможуть розібратися з даною проблемою. Накопичений досвід (ремонтом КПП займаємося з 2006 року) та власний склад запчастин дозволяє нам професійно та швидко здійснювати діагностику, заміну та ремонт усіх типів КПП для автомобіля Пежо Боксер та його аналогів (Fiat Ducato, Citroen Jumper).

Наші переваги над іншими автосервісами:

  1. Оскільки, замовника, як правило, цікавить не тільки ціна ремонту, але й термін його виконання, то можемо приємно Вас здивувати. Ремонт в автосервісі “Заліщики-Авто” виконуємо на протязі ОДНОГО дня. Зазвичай декілька годин.
  2. Надаємо ГАРАНТІЮ за виконану роботу, яка становить 3 МІСЯЦІ і не залежить від пробігу. Погодьтеся, цього часу більш ніж достатньо, щоб перевірити нашу роботу.
  3. І третє, як вже було сказано, маємо ВЛАСНИЙ СКЛАД ЗАПЧАСТИН, що разом із кваліфікованим персоналом дозволяє здійснювати ремонт у найкоротший термін.

Поширені несправності КПП Peugeot Boxer


Найпоширенішою причиною несправності зазвичай якби це просто не звучало є недостатній рівень масла у коробці. Даній проблемі приділено багато уваги в статтях нашого блогу, тому зупинятися на ній детально не будемо. Коротко скажемо, що її дефіцит може бути спричинений наступними факторами:

  • зношені сальники;
  • засмічення сапуна картера;
  • порушення герметичності в місцях з’єднання картера, заднього корпусу та корпусу зчеплення.

motor-oil-change-zauto

Друга поширена причина поломок – вихід з ладу муфт, що фіксують пружини та вторинні вали. Також слабкою ланкою в системі є головна передача: несправності виникають через банальне зношення зубів шестерень. Під дією надмірних навантажень зуби стираються, зменшується поверхня їхнього дотику, що призводить до несправності головної передачі. Підвищене навантаження на неї також зумовлюють деформацію підшипників та валів, зменшення їх попереднього натягу та появу зазорів у них (особливо це стосується провідної шестерні). Такі проблеми, а також неправильне регулювання підшипників ведуть до осьового зміщення шестерень, а порушення їх центрування – до прискореного зношування та появи сторонніх шумів у коробці.

16072021-gearbox-oil-1-zauto

Також до поломок схильний трос зчеплення. Серед поширених несправностей – заїдання, подовження та розрив. Проблеми виникають через природне зношування або через неправильну експлуатацію. Тому заборонено рушати з місця на високих обертах та утримувати педаль зчеплення в процесі руху. При активній експлуатації трос зчеплення слід міняти кожні 20 – 30 тис. км. пробігу. Його невчасна заміна загрожує швидким зносом внутрішніх елементів коробки, її повним виходом із ладу.

Різке кидання педалі зчеплення, перемикання передач при невичавленій до кінця педалі, а також її утримування під час їзди призводять до поломки веденого диска, а невчасна заміна зношених елементів механізму зчеплення – поломки всієї коробки перемикання передач. Важливо завжди перевіряти та регулювати хід педалі (тільки наявність певного вільного ходу вказує на повне включення зчеплення).

Якщо перемикання утруднено, це може вказувати на збільшення вільного ходу, через який ведений диск не повністю відведено від маховика. Якщо вільний хід відсутній, зчеплення функціонує наполовину. В результаті виникають пробуксування.

І це не повний список всіх можливих проблем, які можуть виникнути у коробці Peugeot Boxer. Їх можна продовжувати і продовжувати. Тому при виявленні будь-яких ознак несправностей (утруднене перемикання, вибивання швидкостей, ривки, шум на холостому ходу, сторонні звуки, скрегіт) негайно звертайтеся до нашого сервісу. Вчасно проведені діагностика та ремонт убережуть від серйозних поломок та суттєвих витрат на їх усунення.

© “Заліщики-Авто

© 2022 АВТОСЕРВІС ЗАЛІЩИКИ-АВТО | МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

logo-footer

БУДЬТЕ З НАМИ: