030622-opel-vivaro-zauto

Автосервіс “Заліщики-Авто” спеціалізується на усуненні різноманітних неполадок, що виникли в КПП широкого спектру автомобілів, в тому числі Opel Vivaro та Movano. Тому при необхідності ремонту коробки передач сміливо звертайтеся до нашої майстерні, що знаходиться за адресою Тернопільська обл., м. Заліщики (48601), вул. Степана Бандери 116б. У нас Ви отримаєте відмінний сервіс, а про ваше авто та його коробку передач подбають дбайливі руки автомайстрів з досвідом роботи понад 15 років.

Значний досвід роботи дає нам декілька переваг над іншими автосервісами. Перше – швидкість. Ремонт у 95% випадків здійснюється протягом одного дня (зазвичай декілька годин). Це зумовлено насамперед за рахунок висококваліфікованих фахівців і наявністю всього відповідного обладнання, а також власного складу запчастин. Друге – на всі роботи ми даємо гарантію 6 місяців. Запис на ремонт здійснюється за номерами 096 044 0007 або 096 044 0008.

030622-opel-vivaro-2-zauto

Причини несправності КПП


Також варто відзначити наступні причини, які можуть призвести до виходу із ладу коробки мікроавтобусів Opel Vivaro/Movano: використання неякісного масла для трансмісії, нехтування правилами експлуатації та технічного обслуговування, агресивний стиль їзди. Непрямими ознаками того, що з коробкою передач “не все гаразд”, є наступні фактори:

  • При перемиканні передачі лунає сторонній шум (гул, скрегіт)
  • З КПП спостерігається витік мастильних рідин.
  • Автомобіль починає рухатись ривками при старті.
  • Передачі мимовільно перемикаються або перемикаються із значним зусиллям.

Це лише невеликий список проблем, які можуть появитися під час експлуатації транспортного засобу.

салон віваро

Однак, хочемо наголосити, що найчастішими причинами поломки трансмісії представлених автомобілів є природне зношування (більше 300-400 тис. кілометрів пробігу) та як було сказано вище – некваліфіковане обслуговування. За таких умов, ремонт агрегату – це захід, який у жодному разі не можна відкладати на потім. Чим раніше його буде зроблено, тим краще (можна уникнути серйозних руйнувань), і дешевше обійдеться дана процедура.

Порядок проведення ремонту


Ремонт будь-якої КПП в нашому автосервісі проводиться в декілька етапів.

  1. Діагностика. У сервісному центрі авто встановлюється на спеціальному стенді та діагностується.
  2. Демонтаж, перебір та промивання деталей коробки передач.
  3. Проведення ремонту: заміна елементів (шестерней, синхпронізаторів, валів).
  4. Монтаж та тестування авто.

Також ще однієї перевагою нашої автомайстерні є можливість співпраці через Нову Пошту, а саме: висилаєте несправну коробку – отримання вашої коробки – діагностика – миття та чистка – ремонт – налаштування – відправка вашої КПП назад.

Для відновлювальних робіт використовуються оригінальні запчастини та комплектуючі. За їх відсутності – якісні аналоги. Навіть за відсутності в автомайстерні необхідних запчастин (в дуже рідких випадках), вони поставляються в найкоротші терміни. Усі вони сертифіковані та відповідають технічній документації.

© “Заліщики-Авто

© 2022 АВТОСЕРВІС ЗАЛІЩИКИ-АВТО | МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

logo-footer

БУДЬТЕ З НАМИ: