значок автомобіля фіат

Автосервіс “Заліщики-Авто” професійно займається ремонтом коробок передач мікроавтобусів Fiat Ducato та його аналогів  у Заліщиках. На ринку надання послуг з ремонту КПП ми понад 15 років. Ви завжди можете зателефонувати та проконсультуватися щодо ремонту, а після записатися на діагностику (контактна інформація на головній сторінці сайту). У нас є власний склад запчастин для ремонту коробок, більшість з яких завжди в наявності. При ремонті КПП ми також можемо перевірити зчеплення і за потреби замінити його. На роботу з ремонту коробки ми даємо гарантію 3 місяці, яка не залежить від пробігу. Ремонт виконується на протязі одного робочого дня (зазвичай декілька годин).

Коротко про авто


fiat ducato
Fiat Ducato 3

Fiat Ducato – комерційний італійський мікроавтобус. Даний автомобіль став практично копією моделей Citroën Jumper та Peugeot Boxer (КПП яких ми також ремонтуємо!!!). Пережив декілька великих оновлень, а якщо точніше – 3. Третя модифікація випускається ще з далекого 2006 року. Отримав декілька варіантів вантажопідйомності від 3 до 4 тон. Комплектуються 5 та 6-ступінчастими коробками передач.

Особливості коробки


Щоб забезпечити КПП тривалу експлуатацію, необхідно проводити своєчасну заміну масла. Періодичність становить 50 000-70 000 км пробігу. Об’єм, що заливається – 2,7 літра (для варіанту з п’ятьма передачами). Для заміни наші спеціалісти використовують синтетичні трансмісійні рідини, що відповідають параметрам 75W-90 виробників XADO, Meguin та інші. У нас пропонується придбати відповідний тип мастила, фахівці нададуть докладні консультації щодо вибору.

Від своєчасної перевірки рівня мастила та його заміни залежить стан всього вузла. Недостатня кількість масла та присутність у ньому металевої стружки збільшує тертя, в результаті деталі набагато швидше виходять з ладу. При підвищених навантаженнях коробка зношується швидше, тому мастило доводиться міняти частіше.

Найбільш поширені несправності


Gearbox-21062019-zauto

Ремонтувати коробку Фіат Дукато потрібно нечасто. Деякі власники цих автомобілів взагалі не стикаються з несправністю даного вузла протягом всієї служби експлуатації, якщо здійснюють банальну заміну масла. Однак постійна експлуатація у складних дорожніх умовах, перевезення великих вантажів, агресивний стиль їзди – все це швидше виводить з ладу трансмісію будь-якого автомобіля, і Fiat Ducato тут не виняток.

Про несправність коробки в першу чергу свідчать наступні неполадки:

  • Шум під час роботи. Водій повинен звернути увагу на наростаючий сторонній гул – він може говорити про несправність підшипника, пошкодження синхронізатора, несправність шліцевих з’єднань.
  • Проблеми із перемиканням передач. Якщо для переміщення важеля доводиться докладати великих зусиль, необхідно перевірити справність механізму перемикання, стан шестерень, синхронізаторів та інших комплектуючих коробки.
  • Самостійне вимкнення передачі. Це може бути пов’язане з неполадками блокувального пристрою, крім того, необхідно перевірити стан шестерень та синхронізаторів.

Також важливо звернути увагу на ознаки витоку масла. Якщо на корпусі коробки з’явилися масляні потоки, а рівень трансмісійної рідини знизився, це говорить про зношування сальників і ущільнювальних кілець, несправні деталі необхідно якнайшвидше замінити. Недостатня кількість масла може призвести до повного виходу трансмісії з ладу. після чого її доведеться повністю ремонтувати. Після заміни ущільнювача необхідно відновити рівень трансмісійної рідини до норми.

Замість висновків


Коробка передач досить складний вузол в автомобілі, ремонтувати який без навичок і відповідного обладнання в домашніх умовах практично неможливо. Тому при перших ознаках неполадок агрегату рекомендуємо не зволікати і їхати до нас. Своєчасне виявлення і усунення проблеми може продовжити життя коробці і зберегти ваші гроші.

© “Заліщики-Авто

© 2022 АВТОСЕРВІС ЗАЛІЩИКИ-АВТО | МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

logo-footer

БУДЬТЕ З НАМИ: