100622-mercedes-vito-3-1-zauto

Механіки автосервісу “Заліщики-Авто” добре знайомі із типовими неполадками коробок передач Mercedes Vito W447, 1.6 cDi, і їх ремонт для нас – звичайна справа. Висока кваліфікація наших співробітників та наявність передового обладнання дають нам можливість гарантувати відмінну якість ремонтних робіт та заслуговувати на високі відгуки з боку автовласників. Тому на ремонт коробок ми надаємо гарантію у разі її повної переборки з установкою куплених у нас запчастин.

Ми знаємо, як на Mercedes Vito знімати, ремонтувати та встановлювати КПП. А також обов’язково перевіряємо її працездатність після закінчення робіт. Запис на ремонт здійснюється за номерами телефонів – 096 044 0007 або 096 044 0008. Детальніше дивись розділи “Контакти” та “Послуги” нашого сайту.

Типові несправності КПП


12062020-robot-akpp-zauto

Зазвичай несправності коробки передач Mercedes Vito проявляються в наступному:

  • Сторонній нетиповий шум у коробці (гул, скрегіт і т.д.);
  • Вибиває будь-які передачі;
  • Передачі включаються з хрускотом;
  • Не включаються одна або всі передачі.

При виникненні подібних неполадках слід шукати причину безпосередньо у зносі або пошкодженні деталей самого агрегату.

Ремонт КПП


Фахівці нашого сервісу можуть визначити несправність та усунути її, у тому числі й встановити нову коробку передач, якщо це буде потрібно. Вартість подібних робіт у нашому сервісі більш ніж гуманні (детальніше за вказаними номерами телефонів вказаних вище).

Окрім стандартного виду ремонту МКПП ми стикаємося з необхідністю відновлення кріплень та усунення пошкоджень корпусу коробки, ремонту та заміни зчеплення, регламентних робіт.

Перш ніж перебирати коробку, ми визначимо реальну необхідність такого ремонту. Для цього наші майстри проведуть повну діагностику механічної трансмісії, у тому числі її дефектування.

Перебірка МКПП Mercedes Vito в нашому сервісі проводиться відповідно до рекомендацій виробника. Ми знаємо, як змінювати ті чи інші деталі. Також при розбиранні агрегату обов’язково змінимо всі сальники та прокладки.

Обов’язкові регламентні роботи


Стежити за механічною коробкою на Mercedes Vito досить просто. Важливо регулярно проводити діагностику та, зрозуміло, вчасно обслуговувати.

І як ми не раз наголошували у статтях нашого сайту, заміна мастила є основним заходом, необхідним для її підтримки. У нашому сервісі з ремонту комерційних автомобілів без проблем можна змінити трансмісійне мастило. Ми підкажемо, яке масло вибрати для Вашого автомобіля і скільки його потрібно купити.

021020-zamina-masla-zauto

Заміна коробки


В більшості (приблизно 95%), відремонтувати коробку можливо незважаючи на складність поломки. Однак, іноді ми стикаємося з такими ситуаціями, коли ремонтувати коробку передач немає сенсу (дуже рідко 5% всіх випадків).

У такому разі заміна коробки залишається єдиним варіантом відновити роботу трансмісії.

Основні фактори, що спричинюють несправності


mercedes vito

На різних версіях Mercedes Vito використовуються як механічні коробки перемикання передач, так і автоматичні. Всі ці агрегати характеризуються високою надійністю, що цілком природно з огляду на статус автовиробника. Завдяки цьому зазвичай серйозний ремонт коробки передач Мерседес Віто доводиться виконувати вже при великому значенні пробігу транспортного засобу. Несправності, передусім, пов’язані з природним зносом агрегату.

У той же час існують інші фактори, які можуть провокувати поломки, у тому числі:

  • порушення основних вимог щодо експлуатації КПП;
  • некваліфіковане технічне обслуговування чи порушення термінів його проведення;
  • застосування неякісного масла та інших розхідників.

Заміна масла у коробці рекомендується через кожні 60-70 тис. км. пробігу. Слід враховувати, що, незалежно від типу трансмісії, ціна на серйозний ремонт коробки передач Mercedes Vito є досить високою, тому всі проблеми, що виникають, краще вирішувати вже, а не відтягувати на потім.

Тому, якщо у Вас виникли будь-які проблеми у роботі коробки, не затягуйте, а скоріш відвідайте наш сервісний центр з ремонту коробок “Заліщики-Авто”! Ми попіклуємося за Ваш автомобіль.

© “Заліщики-Авто

© 2022 АВТОСЕРВІС ЗАЛІЩИКИ-АВТО | МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

logo-footer

БУДЬТЕ З НАМИ: