05032021-renault-trafic-1-zauto

Хоч раз у житті Ви стикалися з важким перемиканням передач на механічній КПП. Для деяких авто – це норма. Однак, у різних автомобілів різна міра тяжкості перемикання передач. До того ж, одним водіям подобається, коли передачі перемикаються туго, інші воліють змінювати швидкість легким рухом пальців. І якщо другий спосіб ще більш-менш підходить для всіх, то занадто туге перемикання дратує, а іноді навіть призводить до проблем. І як вже здогадалися автомобілям Renault Trafic (Opel Vivaro та Nissan Primastar) притаманна така проблема. Спробуємо розібратися в способах її усунення.

22012021-renault-trafic-zauto

Перш ніж їхати в ближчий автосервіс здійснимо комплекс процедур, які з великою ймовірністю дозволять зробити перемикання набагато м’якшим і плавнішим.

Список способів

  1. Змащуємо кулісу важеля коробки перемикання передач.
  2. Оглядаємо троси КПП. Якщо вони пошкоджені – замінити. Після заміни (і навіть якщо заміна не була зроблена) можна спробувати їх відрегулювати.
  3. Змастіть троси перемикання.
  4. Шток перемикання передач, який розташований на самій КПП, потрібно обробити рідиною WD-40. Якщо при цьому буде виявлено люфт, коробку потрібно замінювати – це тільки СТО.
  5. Змінюємо масло в КПП.

Всі ці процедури спрямовані на зменшення зусилля під час перемикання передач. Якщо після цих процедур туге перемикання нікуди не поділося, то огляньте спочатку важіль. У випадках, коли і в важелі не знайдено проблему, то вже подітися нікуди. Необхідно їхати в СТО, адже, швидше за все, у вашого авто несправна коробка перемикання передач. Швидко розібратися з даною проблемою Вам допоможуть у автосервісі “Заліщики-Авто”. Наша компанія здійснює ремонт коробок передач Рено Трафік та їх аналогів вже понад 15 років! Перевага над іншими сервісами в тому, що ремонт здійснюється на протязі одного робочого дня (переважно 2-4 години). А ще вагомим плюсом є те, що ми надаємо гарантію за виконану роботу (3-6 місяців, залежить від моделі авто), яка не залежить від пробігу. Погодьтеся, цього часу більш ніж достатньо, щоб дійсно перевірити якість роботи наших фахівців. А як щось за цей час станеться не те, ми відремонтуємо агрегат за власний кошт.

© 2022 АВТОСЕРВІС ЗАЛІЩИКИ-АВТО | МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

logo-footer

БУДЬТЕ З НАМИ: