080422-korobka-ruchka-zauto-1

Проблеми з коробкою передач Renault Master – це страшний виклик для водія і один з непередбачуваних ремонтів. Страх пов’язаний перш за все з часом на який доведеться розлучитися з автомобілем поки він буде в ремонті. Але є звичайно і друге – це високі ціни на саму роботу ремонту КПП і запчастини, а також їх дефіцит на складах постачальників.

У різні роки Рено Мастер випускалися з різними типами кузовів, двигунів та трансмісіями. Їхня історія нараховує чималеньку спадщину з 1980 року. За це час світ побачив три покоління даних мікроавтобусів з різними рестайлінгами і модифікаціями. На сьогодні Рено Мастер оснащений 2.3 дизельним двигуном та 6-ступінчастою механічною коробкою передач. Дані КПП відрізняється надійністю, але інтенсивна експлуатація, відсутність повноцінного обслуговування призводить до зносу елементів та збоїв у роботі. Від технічного стану трансмісії залежить комфорт та безпека управління.

renault-master-slide-zauto

Чому не можна нехтувати поломками коробки передач?


Про необхідність діагностики КПП свідчать наступні ознаки:

  • Утруднене перемикання передач;
  • Скрегіт та гул під час перемикання передач;
  • Характерний шум із боку трансмісії;
  • Мимовільне вимикання передач;
  • Не вмикається, не вимикається одна з передач.

Причиною перерахованих вище несправностей може бути: знос підшипників, шестерней, вихід з ладу зчеплення або неправильне його регулювання, несвоєчасна заміна масла. І чомусь останнє найбільш притаманне водіям. А аргументують вони це тим, що автовиробник чітко вказав – масло залите на весь термін служби!

Але тоді виникає запитання: чому тоді не заливають масло в двигун на весь термін служби, а чомусь змінюють його кожні 10 000 км. В чому різниця? А різниці немає! Тому, що б не говорили і рекомендували “фахівці”, масло в коробці все таки слід замінювати. Воно також як і моторне масло з часом втрачає свої властивості та забруднюється продуктами зносу коробки. А це при тривалій експлуатації негативно впливає на працездатність КПП. Більш детальніше про це можете прочитати в даній статті “Коли міняти масло в коробці?”, зупинятися на цьому не будемо.

oil-change-zauto-1

Як вже було сказано, щоб відновити роботу трансмісії, може знадобитися заміна масла в КПП, заміна зчеплення, сальника колінвала і т.д. Точну причину поломки встановлять кваліфіковані майстри автосервісу “Заліщики-Авто” після візуального огляду та діагностики. Наша компанія здійснює ремонт коробок передач Рено Мастер, Трафік та їх аналогів вже понад 15 років! Перевага над іншими сервісами в тому, що ремонт здійснюється на протязі одного робочого дня (переважно 2-4 години). А ще вагомим плюсом є те, що ми надаємо гарантію за виконану роботу (3-6 місяців, залежить від моделі авто), яка не залежить від пробігу. Погодьтеся, цього часу більш ніж достатньо, щоб дійсно перевірити якість роботи наших фахівців. А як щось за цей час станеться не те, ми відремонтуємо агрегат за власний кошт.

На кінець хочемо наголосити на наступному. Часто, водії роблячи вибір між ремонтом і покупкою вживаної КПП, вибирають останнє. Ви робите не правильно! Вживана коробка передач – це лотерея. Так, Ви можете купити вживану коробку в хорошому стані, яка служитиме вам вірою і правдою довгий час. Але, як правило, б/у коробки мають дуже обмежений ресурс через той же знос підшипників та інших вузлів, і не стане надійним другом на довгий час. Зробивши капітальний ремонт КПП Renault Master/Trafic у нашому вузькоспеціалізованому центрі, Ви набудете спокою та на довгі роки зможете забути про цю проблему.

© 2022 АВТОСЕРВІС ЗАЛІЩИКИ-АВТО | МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

logo-footer

БУДЬТЕ З НАМИ: