01042022-gearbox-zauto

СЛАВА УКРАЇНІ І ЗСУ!!!

Більшість знають, що це потрібно робити на нейтральній передачі. А що робити, якщо двигун вийшов із ладу? Як правильно буксирувати машину з автоматичною коробкою? Спробуємо відповісти.

У частині автомобілів селектор вибору передач автоматичної коробки можна переміщати просто натиснувши педаль гальма. В інших потрібно натиснути кнопку розблокування, передбачену виробником, переважно поруч із важелем. Іноді вона захована під заглушкою. У будь-якому випадку, увімкнути нейтраль без пуску двигуна можна на більшості автомобілів.

Однак, можливості буксирування сучасних автомобілів з автоматичними коробками передач та варіаторами дуже обмежені. Якщо раніше діяло правило «50 на 50», тобто тягнути не швидше за 50 км/год і на відстань не більше 50 км, то зараз багато інструкцій скорочують ці ліміти буквально до 0: з непрацюючим двигуном на нейтралі можна затягти максимум на евакуатор. Ось, власне, для цих сервісних функцій нейтральна передача в основному і призначена.

Інша справа – роботизовані коробки передач, особливо простенькі. Такі автомобілі тягнути у нейтральному положенні можна хоч на край світу. А ось складним сучасним преселективним роботам підійде щось на кшталт «15 на 15». Тобто повільне та сумне буксирування до найближчого автосервісу.

© 2022 АВТОСЕРВІС ЗАЛІЩИКИ-АВТО | МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

logo-footer

БУДЬТЕ З НАМИ: