100224-windscreen-wiper-zauto

Нещодавно у статті нашого блогу ми розглядали лайфхаки “Як швидко розморозити гальма?” Але дана проблема не така поширена як замерзла рідина в омивачі, з якою хоча би раз стикалися багато автовласників. Протягом чималого часу придумано багато способів її вирішення. У даній статті ми зібрали декілька популярних варіантів, які допоможуть якнайшвидше розморозити рідину в бачку омивача.

15123-car-winter-zauto

Тепле приміщення


Це напевно один з найлегших, але не найкращих способів розплавити лід у бачку. Чому не найкращих, – а тому, що ця справа не швидка і потребує чимало часу, а також теплого приміщення, яке знайти може бути проблемою.

Використання фену


Хороший спосіб, щоб виправити ситуацію, але який підійде не всім, особливо тим хто живе у багатоповерхівці. Недолік даного способу в тому, що він може бути неефективним при температурах менших -10 ºС.

Відігріти бачок окропом


Даний метод підійде, якщо в бачку не більше половини рідини. Тоді доливаємо окріп і через 10-15 хв справу зроблено. Мінус такого способу – великий шанс пошкодити (деформувати) сам бачок окропом. Також хочемо зауважити, що рідину з бачка після цього потрібно відразу злити, інакше вона знову заморозиться.

Долити спирт або спиртовмісний засіб


Дієвий спосіб, але при температурах середовища не менше -5ºС. Якщо температура нижче, то спосіб буде малоефективним.

Сіль


100224-salt-zauto

Також дуже дієвий спосіб в якому автолюбителі використовують сіль. Однак, тут потрібно врахувати один нюанс. Проблема в тому, що сіль провокує корозію. Тому в жодному разі не зливайте соляний розчин через систему склоомивачів. Це може призвести до важких наслідків як для деталей кузова, так і для електропроводки.

Основний удар зазнає насос системи склоомивача. Сольова суміш, розбризкуючись із форсунок, сприятиме утворенню корозії в місцях відколів фарби над лобовим склом. Після стікання солона вода накопичуватиметься в прихованих порожнинах кузова. Потім агресивний сольовий розчин проникатиме в короб притоку повітря і далі в обігрівач. Там розташовується і електропроводка системи склоочисника, на яку вплив солі також згубний. Наступними від дії розчину солі постраждають порожнини під передніми крилами. Грунт, що накопичився там, і сухе листя створять сприятливе середовище для поширення корозії на внутрішній поверхні крил.

Тому враховуючи описані вище нюанси, використання такого способу розморозки не рекомендується!

Висновки


Щоб запобігти замерзанню омивайки достатньо всього на всього стежити за погодою, і якщо температура на вулиці починає падати до нуля, то потрібно змінити літню незамерзайку на зимову.

Не рекомендується розбавляти літню та зимову незамерзайки. Зимова незамерзайка, розведена літньою, буде замерзати набагато швидше, ніж потрібно. Також, ні в якому разі не розбавляйте її водою, хіба що у вас спеціальні концентрати, і то в цьому випадку слід використовувати дистильовану воду.

© 2023 АВТОСЕРВІС ЗАЛІЩИКИ-АВТО | МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

logo-footer

БУДЬТЕ З НАМИ: