210124-drum-brakes-1-zauto

Коли настає зима, водіям слід бути обережними, адже гальма їхніх автомобілів можуть замерзнути від холоду. Це може призвести до погіршення гальмівної системи і збільшення шансів потрапити в дорожньо-транспортну пригоду. Щоб уникнути цього, існує декілька простих та дієвих порад, які допоможуть вам швидко розігріти гальма в холодну пору року.

Постукати по гальмівним барабанам


210124-drum-brakes-zauto

Цей метод потребує дуже акуратного застосування, щоб не пошкодити гальмівні барабани. Рекомендуємо при цьому використовувати дерев’яний брусок, поклавши його між молотком і барабаном. Постукуємо легкими ударами, без фанатизму. Загалом це не найкращий спосіб для розморожування і він абсолютно не підходить для дискових гальм.

Гаряча вода або фен


Загалом все просто. Нагріваємо воду і поливаємо нею гальма. Однак, потрібно врахувати той факт, що цей метод може спричинити швидке замерзання, особливо якщо температура навколишнього середовища низька. Тому необхідно буде деяку відстань проїхати зі злегка затягнутим ручником. Це дозволить гальмівним механізмам просохнути і знизить можливість їх повторного примерзання. Також, хочемо наголосити, що не варто використовувати кип’яток, оскільки це може призвести до пошкодження гальмівних елементів.

29112021-brake-zauto

Нагрівання феном. Нагрівайте гальма по колу з усіх сторін. При цьому крутіть колесо рукою, щоб крига відходила від усієї поверхні гальма. Цей метод дієвий, однак може підійти не всім, особливо тим хто живе у багатоповерхівці. Але для таких водіїв є вихід – можна використати газову грілку.

Відігріваємо гальма за допомогою вихлопних газів


hofra-zauto

Метод полягає в подачі на гальма струменя теплих відпрацьованих газів. Для цього потрібний шланг великого діаметра та відповідної довжини. Одним кінцем шланг насаджується на вихлопну трубу, а другий підводиться до внутрішньої сторони коліс.

Розчин солі у воді


Також простий і дієвий спосіб, який підходить тільки для дискових гальм. Виливаємо рідину на гальмівні диски в місці супортів з колодками. Через короткий проміжок часу лід розтане і колодки попустить. Крім того можна використовувати спеціальні засоби від замерзання, яких на ринку дуже багато і які також дієві.

© 2023 АВТОСЕРВІС ЗАЛІЩИКИ-АВТО | МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

logo-footer

БУДЬТЕ З НАМИ: