041122-vtulka-stabilizatora-reno-zauto

Крім надання послуг з ремонту коробок передач автомобілів Рено Трафік/Мастер та їх аналогів (Опель Віваро/Мовано, Ніссан Прімастар/Інтерстар) надаємо ще послуги ремонту ходової. І про одну з них ми сьогодні поговоримо. Вона не є дороговартісною, але є дуже важливою.

Багато автовласників навіть і не знають про таку деталь, як втулка стабілізатора. Давайте розберемо, що це і навіщо вона потрібна.

Загалом стабілізатор дозволяє вашому авто впевнено триматися на дорозі, при повороті тримати дорогу та не перекидатися, пом’якшувати удари при наїзді на яму чи вибоїну. Саме ями та вибоїни дуже сильно руйнують усю конструкцію стабілізатора. Він складається з багатьох елементів, але при наїзді на ями страждає найбільше втулка стабілізатора.

280922-renault-trafic-zauto

Цій маленькій деталі часом доводиться буквально тримати всю вагу автомобіля на собі. Природно, після таких навантажень деталь дуже швидко ламається. Але не варто думати, що заміна втулок стабілізатора – процедура, яку слід проводити тільки тоді, коли буде чути стукіт або скрип із цієї деталі. Вона може бути зношена та не подавати жодних сигналів, а це може призвести до дуже сумних наслідків на дорозі. Тому обов’язково займайтеся профілактичними роботами та змінюйте втулку стабілізатора не рідше 15-25 тисяч кілометрів пробігу. Тим більше, що зробити це не так уже й складно.

Тому при перших ознаках поломки не зволікайте, а скоріше їдьте до нас. Фахівці нашого автосервісу “Заліщики-Авто” залюбки допоможуть замінити цей розхідник. У нас ви вирішите всі проблеми пов’язані з ходовою частиною автомобіля. Звертайтеся у наш центр та зекономте час та гроші.

!! Записатися на ремонт/діагностику або звернутися на консультацію можна за наступними номерами телефонів: 096-044-0007 або 096-044-0008 !!

© “Заліщики-Авто

© 2023 АВТОСЕРВІС ЗАЛІЩИКИ-АВТО | МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

logo-footer

БУДЬТЕ З НАМИ: